Roi Ginat vs. Roee Benya 01.05.2018

Roi Ginat vs. Roee Benya 01.05.2018 - Israel F5 (Akko) - usporedba

MEČ

01.05.181. koloRoi Ginat Roee Benya 6-2, 6-3 Izrael Israel F5 tvrda

STATISTIKE MEČA

Roi GinatRoee Benya
1. servis %33/60 (55%)18/51 (35%)
Osvojeni bodovi na 1.servis22/33 (67%)14/18 (78%)
Osvojeni bodovi na 2.servis18/27 (67%)12/33 (36%)
Osvojene break-lopte4/5 (80%)0/10 (0%)
Osvojeni bodovi iz returna25/51 (49%)20/60 (33%)
Osvojeni bodovi ukupno65/111 (59%)46/111 (41%)
Dvostruke pogreške711
Asovi21

STATISTIKE MEČA

2
0-0Roee Benya Roee Benya serve
0-0, A-40[BP]
Roi Ginat Roi Ginat serve0-0
0-0, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40
Roi Ginat Roi Ginat serve1-0
0-0, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40
2-0Roee Benya Roee Benya serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
2-1Roee Benya Roee Benya serve
0-0, 40-30[BP]
3-1Roee Benya Roee Benya serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40
Roi Ginat Roi Ginat serve3-2
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
4-2Roee Benya Roee Benya serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A
4-3Roee Benya Roee Benya serve
Roi Ginat Roi Ginat serve5-3
0-0, 40-30
6-3

Roi Ginat
Izrael
18.02.01, 18 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
18.02.00, 19 Godina







Roee Benya
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Roi Ginat vs. Roee Benya - Međusobni mečevi

01.05.181. koloRoi GinatRoee Benya6-2, 6-3 detalj mečaIzrael Israel F5 tvrda

Roi Ginat - Posljednji mečevi

Turkey M15 Antalya - zemlja
14.11.19
2. kolo
vs. Dragos Dima2-6, 0-6 porazdetalj meča
12.11.19
1. kolo
vs. Efe Comu6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
05.11.19
1. kolo
vs. Fabian Marozsan3-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Sajur - tvrda
03.09.19
1. kolo
vs. Michal Konecny7-65, 1-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
28.08.19
1. kolo
vs. Yair Sarouk4-6, 4-6 porazdetalj meča
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Federico Bertuccioli6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
26.08.19
kval.
vs. Natthasith Kunsuwan6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
21.08.19
1. kolo
vs. Takuto Niki6-74, 6-4, 4-6 porazdetalj meča
20.08.19
kval.
vs. Emmanuel Luria6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Shahar Gabay6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Erik Crepaldi1-6, 0-6 porazdetalj meča
18.06.19
kval.
vs. Alexander Gaponenko6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Saar Rogovski6-0, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
12.06.19
1. kolo
vs. Aleksei Khomich2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
27.03.19
1. kolo
vs. Ben Patael0-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
15.10.18
1. kolo
vs. Jeremy Sonkin5-7, 1-6 porazdetalj meča
14.10.18
kval.
vs. Shahar Elbaz5-7, 3-6 porazdetalj meča
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Shahar Gabay6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Ori Maior3-6, 6-4, 5-7 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
05.06.18
1. kolo
vs. Albano Olivetti4-6, 6-4, 4-6 porazdetalj meča
04.06.18
kval.
vs. Franco Ribero7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
03.06.18
2. kolo kval.
vs. Alexander Gaponenko6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
08.05.18
1. kolo
vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo2-6, 3-6 porazdetalj meča
07.05.18
kval.
vs. Motvey Radionov6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
06.05.18
1. kolo kval.
vs. Tal Birman6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Ron Cohen6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
02.05.18
2. kolo
vs. Sebastien Boltz3-6, 2-6 porazdetalj meča
01.05.18
1. kolo
vs. Roee Benya6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
29.04.18
kval.
vs. Emmanuel Luria6-3, 6-4 pobjedadetalj meča

Roee Benya - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
04.09.19
1. kolo
vs. Igor Smilansky6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 porazdetalj meča
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Eitan Dray6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
20.08.19
kval.
vs. Ofek Amoyal1-6, 6-4, 9-11 porazdetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
United Kingdom M25 Chiswick - tvrda
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Quentin Gueydan3-6, 4-6 porazdetalj meča
United Kingdom M25 Roehampton - tvrda
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Demetris Azoides6-76, 6-73 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Klier Junior6-2, 4-6, 0-6 porazdetalj meča
11.06.19
1. kolo
vs. Yankel Zemel7-5, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
29.05.19
1. kolo
vs. Loic Ratsaratany3-6, 3-6 porazdetalj meča
28.05.19
kval.
vs. Robertas Vrzesinski4-6, 7-63, 12-10 pobjedadetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Jack Gibbens6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Calum Puttergill2-6, 1-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
14.05.19
kval.
vs. Boris Pokotilov5-7, 4-6 porazdetalj meča
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria6-4, 2-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
08.05.19
1. kolo
vs. Benjamin Niv7-67, 3-6, 5-7 porazdetalj meča
07.05.19
kval.
vs. Cosmin Ontica7-66, 1-6, 10-8 pobjedadetalj meča
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Nicolas Demeroutis6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar2-0, Gilad Tamar - odustajanjepobjedadetalj meča
26.03.19
kval.
vs. Aliaksandr Liaonenka5-7, 4-6 porazdetalj meča
Greece Greece F6 - tvrda
27.10.18
1. kolo kval.
vs. George Davies4-6, 0-3, - Roee Benya - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Shahar Elbaz3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Julius Tverijonas4-6, 0-6 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi6-4, 3-6, 7-5 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
03.10.18
2. kolo
vs. Igor Smilansky1-6, 7-5, 4-6 porazdetalj meča
01.10.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar4-6, 6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg1-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.18
1. kolo
vs. Roi Ginat2-6, 3-6 porazdetalj meča
<