MEČ
20.08.19 | kval. | Roi Ginat | Emmanuel Luria | 6-3, 6-2 | M15 Kiryat | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Roi Ginat | Emmanuel Luria | |
1. servis % | 36/64 (56%) | 38/50 (76%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/36 (72%) | 23/38 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/28 (50%) | 3/12 (25%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/50 (48%) | 24/64 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/114 (56%) | 50/114 (44%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 2 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
1-1 | Emmanuel Luria | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Roi Ginat | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Roi Ginat | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Emmanuel Luria | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Roi Ginat | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Emmanuel Luria | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Roi Ginat | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Emmanuel Luria | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40, 40-A | ||
Roi Ginat | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Emmanuel Luria | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Roi Ginat | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, A-40 | ||
3-2 | Emmanuel Luria | |
0-0 | ||
5-2 | Emmanuel Luria | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Izrael
18.02.01, 23 Godina
10248 $
18.02.01, 23 Godina
10248 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
29.07.98, 25 Godina
29.07.98, 25 Godina
Roi Ginat vs. Emmanuel Luria - Međusobni mečevi
20.08.19 | kval. | Roi Ginat | Emmanuel Luria | 6-3, 6-2 | detalj meča | M15 Kiryat | tvrda |
29.04.18 | kval. | Roi Ginat | Emmanuel Luria | 6-3, 6-4 | detalj meča | Israel F5 | tvrda |
03.03.18 | 2. kolo kval. | Roi Ginat | Emmanuel Luria | 6-4, 7-5 | detalj meča | Israel F1 | tvrda |
Roi Ginat form & Emmanuel Luria form
Roi Ginat - Posljednji mečevi
M15 Albuquerque - tvrda | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Abdul Salam | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Champaign - tvrda | ||||
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Angel Diaz Jalil | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Herzlia - tvrda | ||||
07.08.23 kval. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 3-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Ariel Meshulam | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Eyal Shumilov | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 San - tvrda | ||||
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Daniel De Jonge | 2-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
M15 Rancho - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Filip Peliwo | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Joshua Luck | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
26.10.22 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo | vs. Ori Baron | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Herzlia - tvrda | ||||
12.08.22 Četvrtfinale | vs. Daniel Little | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.08.22 2. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Ariel Bouskila | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kfar - tvrda | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Tiran Sanghera | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Robin Catry | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Sahar Simon | 2-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
15.06.22 1. kolo | vs. Tiran Sanghera | 6-1, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
25.05.22 1. kolo | vs. Asaf Friedler | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Sahar Simon | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
25.03.22 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.22 1. kolo | vs. Sean Hodkin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.03.22 2. kolo kval. | vs. Enzo Frances Tessari | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Emmanuel Luria - Posljednji mečevi
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Seth Seely | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Petr Hajek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Pretoria - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Johannesburg - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Riccardo Maiga | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Preston Brown | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Roi Ginat | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 4-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 1-6, 5-4, Sergis Kyratzis - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.19 kval. | vs. Elliott Farmer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Noah Prehn | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
26.03.19 kval. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-4, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
Greece F8 - tvrda | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Christian Braun | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-1 | detalj meča |