Roee Benya vs. Robertas Vrzesinski 28.05.2019

Roee Benya vs. Robertas Vrzesinski 28.05.2019 - M15 Heraklion - usporedba

MEČ

28.05.19kval.Roee Benya Robertas Vrzesinski 4-6, 7-63, 12-10 Greece M15 Heraklion tvrda

STATISTIKE MEČA

12-10

Roee Benya
Izrael
18.02.00, 20 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Lithuania
02.03.98, 21 Godina







Robertas Vrzesinski
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Roee Benya vs. Robertas Vrzesinski - Međusobni mečevi

28.05.19kval.Roee BenyaRobertas Vrzesinski4-6, 7-63, 12-10 detalj mečaGreece M15 Heraklion tvrda

Roee Benya - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
04.09.19
1. kolo
vs. Igor Smilansky6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Eitan Dray6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
26.08.19
kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
20.08.19
kval.
vs. Ofek Amoyal1-6, 6-4, 9-11 porazdetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
United Kingdom M25 Chiswick - tvrda
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Quentin Gueydan3-6, 4-6 porazdetalj meča
United Kingdom M25 Roehampton - tvrda
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Demetris Azoides6-76, 6-73 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Klier Junior6-2, 4-6, 0-6 porazdetalj meča
11.06.19
1. kolo
vs. Yankel Zemel7-5, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
29.05.19
1. kolo
vs. Loic Ratsaratany3-6, 3-6 porazdetalj meča
28.05.19
kval.
vs. Robertas Vrzesinski4-6, 7-63, 12-10 pobjedadetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Jack Gibbens6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Calum Puttergill2-6, 1-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
14.05.19
kval.
vs. Boris Pokotilov5-7, 4-6 porazdetalj meča
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria6-4, 2-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
08.05.19
1. kolo
vs. Benjamin Niv7-67, 3-6, 5-7 porazdetalj meča
07.05.19
kval.
vs. Cosmin Ontica7-66, 1-6, 10-8 pobjedadetalj meča
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Nicolas Demeroutis6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar2-0, Gilad Tamar - odustajanjepobjedadetalj meča
26.03.19
kval.
vs. Aliaksandr Liaonenka5-7, 4-6 porazdetalj meča
Greece Greece F6 - tvrda
27.10.18
1. kolo kval.
vs. George Davies4-6, 0-3, - Roee Benya - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Shahar Elbaz3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Julius Tverijonas4-6, 0-6 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi6-4, 3-6, 7-5 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
03.10.18
2. kolo
vs. Igor Smilansky1-6, 7-5, 4-6 porazdetalj meča
01.10.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar4-6, 6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg1-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.18
1. kolo
vs. Roi Ginat2-6, 3-6 porazdetalj meča

Robertas Vrzesinski - Posljednji mečevi

Estonia M15 Parnu - zemlja
15.07.19
kval.
vs. Tristan Meraut1-6, 1-6 porazdetalj meča
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Nuutti Jokinen6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Lithuania M15 Vilnius - zemlja
12.07.19
Četvrtfinale
vs. Laurent Rochette6-2, 2-6, 2-6 porazdetalj meča
11.07.19
2. kolo
vs. Tomas Lipovsek Puches1-6, 6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
09.07.19
1. kolo
vs. Aleksas Tverijonas3-6, 6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
28.05.19
kval.
vs. Roee Benya6-4, 6-73, 10-12 porazdetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. George Davies6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Poland Poland F7 - zemlja
12.08.18
2. kolo kval.
vs. Gabriele Maria Noce4-6, 6-3, 4-6 porazdetalj meča
Poland Poland F6 - zemlja
08.08.18
2. kolo
vs. Pawel Cias4-6, 5-7 porazdetalj meča
06.08.18
1. kolo
vs. Dominik Nazaruk7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
Latvia Latvia F1 - zemlja
02.08.18
Četvrtfinale
vs. Fernando Yamacita3-6, 6-77 porazdetalj meča
01.08.18
2. kolo
vs. Joao Lucas Reis Da Silva6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
30.07.18
1. kolo
vs. Martins Rocens7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
Lithuania Lithuania F1 - zemlja
26.07.18
Četvrtfinale
vs. Paul Jubb3-6, 0-6 porazdetalj meča
25.07.18
2. kolo
vs. Roberts Grinvalds6-2, 2-6, 6-1 pobjedadetalj meča
24.07.18
1. kolo
vs. Marc Dijkhuizen7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
Estonia Estonia F1 - zemlja
16.07.18
2. kolo kval.
vs. Tadas Tarasevicius6-3, 4-6, 6-73 porazdetalj meča
Tunisia Tunisia F24 - zemlja
21.06.18
2. kolo
vs. Ronald Slobodchikov0-6, 3-6 porazdetalj meča
19.06.18
1. kolo
vs. Issam Haitham Taweel6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
18.06.18
kval.
vs. Lucas Poullain3-6, 5-7 porazdetalj meča
17.06.18
2. kolo kval.
vs. Quentin Coulaud6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Bastien Kolly6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Turkey Turkey F22 - zemlja
06.06.18
1. kolo
vs. Pietro Licciardi2-6, 2-6 porazdetalj meča
04.06.18
kval.
vs. Miguel Fernando Pereira6-4, 6-75, 6-1 pobjedadetalj meča
03.06.18
2. kolo kval.
vs. Cagatay Sami Soke6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
02.06.18
1. kolo kval.
vs. Artur Kulibaba6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Poland Poland F7 - zemlja
24.07.17
2. kolo kval.
vs. Martins Rocens7-60, 4-6, 4-6 porazdetalj meča
Lithuania Lithuania F1 - zemlja
19.07.17
2. kolo
vs. Julius Tverijonas6-4, 6-714, 1-3, - Robertas Vrzesinski - odustajanjeporazdetalj meča
18.07.17
1. kolo
vs. Dmitry Mnushkin7-67, 6-1 pobjedadetalj meča
Poland Poland F5 - zemlja
13.07.17
2. kolo
vs. Antonio Massara7-5, 6-712, 1-6 porazdetalj meča
<