Izrael
18.02.00, 24 Godina
18.02.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
28.04.00, 23 Godina
28.04.00, 23 Godina
Roee Benya vs. Raz Abodyan - Međusobni mečevi
15.05.17 | 1. kolo kval. | Roee Benya | Raz Abodyan | 6-0, 6-1 | detalj meča | Israel F7 | tvrda |
Roee Benya form & Raz Abodyan form
Roee Benya - Posljednji mečevi
M25 Afula - tvrda | ||||
11.11.21 Četvrtfinale | vs. Filip Peliwo | 7-5, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
10.11.21 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.11.21 kval. | vs. Zury Cohen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Charles Minc | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Yoni Bidny | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Asaf Schwartz | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Simeunovic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Chiswick - tvrda | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Quentin Gueydan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Roehampton - tvrda | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-76, 6-73 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
11.06.19 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Loic Ratsaratany | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Robertas Vrzesinski | 4-6, 7-63, 12-10 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
14.05.19 kval. | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 6-4, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Benjamin Niv | 7-67, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Cosmin Ontica | 7-66, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Raz Abodyan - Posljednji mečevi
Israel F14 - tvrda | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Or Grinberg | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Yotam Fux | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča |