Roee Benya vs. Nicolas Demeroutis 06.05.2019

Roee Benya vs. Nicolas Demeroutis 06.05.2019 - M15 Sozopol - usporedba

MEČ

06.05.191. kolo kval.Roee Benya Nicolas Demeroutis 6-2, 6-1 Bulgaria M15 Sozopol tvrda

STATISTIKE MEČA

6-1

Roee Benya
Izrael
18.02.00, 19 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
16.12.00, 18 Godina







Nicolas Demeroutis
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Roee Benya vs. Nicolas Demeroutis - Međusobni mečevi

06.05.191. kolo kval.Roee BenyaNicolas Demeroutis6-2, 6-1 detalj mečaBulgaria M15 Sozopol tvrda

Roee Benya - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
04.09.19
1. kolo
vs. Igor Smilansky6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Eitan Dray6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
26.08.19
kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
20.08.19
kval.
vs. Ofek Amoyal1-6, 6-4, 9-11 porazdetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
United Kingdom M25 Chiswick - tvrda
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Quentin Gueydan3-6, 4-6 porazdetalj meča
United Kingdom M25 Roehampton - tvrda
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Demetris Azoides6-76, 6-73 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Klier Junior6-2, 4-6, 0-6 porazdetalj meča
11.06.19
1. kolo
vs. Yankel Zemel7-5, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
29.05.19
1. kolo
vs. Loic Ratsaratany3-6, 3-6 porazdetalj meča
28.05.19
kval.
vs. Robertas Vrzesinski4-6, 7-63, 12-10 pobjedadetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Jack Gibbens6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Calum Puttergill2-6, 1-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
14.05.19
kval.
vs. Boris Pokotilov5-7, 4-6 porazdetalj meča
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria6-4, 2-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
08.05.19
1. kolo
vs. Benjamin Niv7-67, 3-6, 5-7 porazdetalj meča
07.05.19
kval.
vs. Cosmin Ontica7-66, 1-6, 10-8 pobjedadetalj meča
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Nicolas Demeroutis6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar2-0, Gilad Tamar - odustajanjepobjedadetalj meča
26.03.19
kval.
vs. Aliaksandr Liaonenka5-7, 4-6 porazdetalj meča
Greece Greece F6 - tvrda
27.10.18
1. kolo kval.
vs. George Davies4-6, 0-3, - Roee Benya - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Shahar Elbaz3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Julius Tverijonas4-6, 0-6 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi6-4, 3-6, 7-5 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
03.10.18
2. kolo
vs. Igor Smilansky1-6, 7-5, 4-6 porazdetalj meča
01.10.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar4-6, 6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg1-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.18
1. kolo
vs. Roi Ginat2-6, 3-6 porazdetalj meča

Nicolas Demeroutis - Posljednji mečevi

Greece M15 Heraklion - tvrda
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Dian Nedev2-6, 7-64, 8-10 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Mihailo Popovic5-7, 3-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Barney Fitzpatrick2-6, 7-65, 4-10 porazdetalj meča
Tunisia M15 Tabarka - zemlja
23.10.19
1. kolo
vs. Stefano Battaglino5-7, 6-78 porazdetalj meča
Tunisia M15 Tabarka - zemlja
13.10.19
2. kolo kval.
vs. Boruch Skierkier7-5, 1-6, 9-11 porazdetalj meča
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Sebastian Defilippis6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
23.09.19
2. kolo kval.
vs. Tim Riedel4-6, 4-6 porazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
17.09.19
kval.
vs. Gabriele Bosio3-6, 3-6 porazdetalj meča
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Jorakuly Jorayev6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Belgium M15 Lambermont - zemlja
22.08.19
2. kolo
vs. Clement Geens3-6, 0-6 porazdetalj meča
21.08.19
1. kolo
vs. Lasse Muscheites6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
20.08.19
kval.
vs. Marc Guardeno6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Michael Shaw4-6, 6-3, 15-13 pobjedadetalj meča
Belgium M25 Lasne - zemlja
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Buvaysar Gadamauri4-6, 4-6 porazdetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Roee Benya2-6, 1-6 porazdetalj meča
Greece Greece F6 - tvrda
28.10.18
2. kolo kval.
vs. Pablo Schelcher Muro1-6, 1-6 porazdetalj meča
27.10.18
1. kolo kval.
vs. Matthew Hingley7-5, 5-7, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece Greece F8 - tvrda
06.11.17
1. kolo kval.
vs. George Davies7-612, 4-6, 3-6 porazdetalj meča
Greece Greece F7 - tvrda
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Adam Jones1-6, 2-6 porazdetalj meča
Greece Greece F5 - tvrda
03.04.17
1. kolo kval.
vs. Fabien Salle1-6, 0-6 porazdetalj meča
Greece Greece F1 - tvrda
06.03.17
1. kolo kval.
vs. Razvan Marius Codescu0-6, 0-6 porazdetalj meča
Greece Greece F9 - tvrda
07.11.16
1. kolo kval.
vs. Michalis Sakellaridis4-6, 3-6 porazdetalj meča
Belgium Belgium F1 - zemlja
13.06.16
1. kolo kval.
vs. Jannik Giesse0-6, 1-6 porazdetalj meča
Greece Greece F3 - tvrda
04.04.16
1. kolo kval.
vs. Beauregard Treyz0-6, 1-6 porazdetalj meča
<