Roee Benya vs. Gilad Tamar 26.03.2019

Roee Benya vs. Gilad Tamar 26.03.2019 - M15 Tel Aviv - usporedba

MEČ

26.03.191. kolo kval.Roee Benya Gilad Tamar 2-0, - odustajanje Izrael M15 Tel tvrda

STATISTIKE MEČA

- odustajanje

Roee Benya
Izrael
18.02.00, 19 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
28.04.00, 19 Godina







Gilad Tamar
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Roee Benya vs. Gilad Tamar - Međusobni mečevi

26.03.191. kolo kval.Roee BenyaGilad Tamar2-0, Gilad Tamar - odustajanjedetalj mečaIzrael M15 Tel tvrda
01.10.181. koloRoee BenyaGilad Tamar4-6, 6-2, 6-3 detalj mečaIzrael Israel F12 tvrda
26.06.172. kolo kval.Gilad TamarRoee Benya7-64, 6-4 detalj mečaIzrael Israel F12 tvrda

Roee Benya - Posljednji mečevi

Izrael M15 Netanya - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Demetris Azoides6-76, 6-73 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Soares Klier Junior6-2, 4-6, 0-6 porazdetalj meča
11.06.19
1. kolo
vs. Yankel Zemel7-5, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
29.05.19
1. kolo
vs. Loic Ratsaratany3-6, 3-6 porazdetalj meča
28.05.19
kval.
vs. Robertas Vrzesinski4-6, 7-63, 12-10 pobjedadetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Jack Gibbens6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Calum Puttergill2-6, 1-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
14.05.19
kval.
vs. Boris Pokotilov5-7, 4-6 porazdetalj meča
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria6-4, 2-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
08.05.19
1. kolo
vs. Benjamin Niv7-67, 3-6, 5-7 porazdetalj meča
07.05.19
kval.
vs. Cosmin Ontica7-66, 1-6, 10-8 pobjedadetalj meča
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Nicolas Demeroutis6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar2-0, Gilad Tamar - odustajanjepobjedadetalj meča
26.03.19
kval.
vs. Aliaksandr Liaonenka5-7, 4-6 porazdetalj meča
Greece Greece F6 - tvrda
27.10.18
1. kolo kval.
vs. George Davies4-6, 0-3, - Roee Benya - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Shahar Elbaz3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Julius Tverijonas4-6, 0-6 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi6-4, 3-6, 7-5 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
03.10.18
2. kolo
vs. Igor Smilansky1-6, 7-5, 4-6 porazdetalj meča
01.10.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar4-6, 6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg1-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.18
1. kolo
vs. Roi Ginat2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
24.04.18
kval.
vs. Nikolay Kolobaev5-7, 1-6 porazdetalj meča
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Ram Kapach3-6, 7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Tom Abelevich6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F3 - tvrda
19.03.18
kval.
vs. Nikolay Kolobaev6-73, 0-6 porazdetalj meča
19.03.18
2. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely7-64, 6-4 pobjedadetalj meča
18.03.18
1. kolo kval.
vs. Diego Matos5-7, 7-64, 7-63 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F2 - tvrda
14.03.18
1. kolo
vs. Alexey Aleshchev3-6, 6-74 porazdetalj meča

Gilad Tamar - Posljednji mečevi

Izrael M15 Netanya - tvrda
18.06.19
1. kolo
vs. Alon Elia2-6, 6-74 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Benjamin Lock3-6, 2-6 porazdetalj meča
11.06.19
1. kolo
vs. Emmanuel Luria4-6, 6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Luboslav Ivanchev6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Roee Benya0-2, - Gilad Tamar - odustajanjeporazdetalj meča
JAR South Africa - tvrda
25.11.18
2. kolo kval.
vs. Mikaeel Woodman2-6, 6-1, 4-6 porazdetalj meča
JAR South Africa - tvrda
19.11.18
kval.
vs. Zandrix Acob6-74, 2-6 porazdetalj meča
19.11.18
2. kolo kval.
vs. Lefa Ashley Sibanda6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
14.10.18
kval.
vs. Yankel Zemel4-6, 0-6 porazdetalj meča
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Alexander Gaponenko6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
09.10.18
1. kolo
vs. Sidane Pontjodikromo2-6, 0-6 porazdetalj meča
08.10.18
kval.
vs. Alexey Aleshchev6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Ido Zonder6-3, 2-2, Ido Zonder - odustajanjepobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Tal Birman6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
01.10.18
1. kolo
vs. Roee Benya6-4, 2-6, 3-6 porazdetalj meča
01.10.18
kval.
vs. Rayne Roselt6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Uri Vodavoz6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
Portugal Portugal F15 - tvrda
12.08.18
2. kolo kval.
vs. Bernardo Azevedo Pereira E Oliveira3-6, 2-6 porazdetalj meča
11.08.18
1. kolo kval.
vs. Luke Issajenko6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Portugal Portugal F14 - tvrda
06.08.18
kval.
vs. Pedro Gabriel Rodrigues0-6, 3-6 porazdetalj meča
05.08.18
2. kolo kval.
vs. Ricardo Brancal7-62, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
27.06.18
1. kolo
vs. Constantin Bittoun Kouzmine3-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Itay Shpindler6-1, 5-7, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Enzo Wallart2-6, 1-6 porazdetalj meča
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Israel Boskila6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
2. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely6-72, 4-6 porazdetalj meča
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Rudy Richter6-1, 0-6, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
10.05.18
2. kolo
vs. Peter Kobelt2-6, 2-6 porazdetalj meča
09.05.18
1. kolo
vs. Omer Touchmair6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
02.05.18
2. kolo
vs. Peter Kobelt3-6, 3-6 porazdetalj meča
<