Roee Benya vs. Emmanuel Luria 13.05.2019

Roee Benya vs. Emmanuel Luria 13.05.2019 - M15 Heraklion - usporedba

MEČ

13.05.191. kolo kval.Roee Benya Emmanuel Luria 6-4, 2-6, 10-6 Greece M15 Heraklion tvrda

STATISTIKE MEČA

10-6

Roee Benya
Izrael
18.02.00, 19 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
29.07.98, 21 Godina







Emmanuel Luria
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Roee Benya vs. Emmanuel Luria - Međusobni mečevi

13.05.191. kolo kval.Roee BenyaEmmanuel Luria6-4, 2-6, 10-6 detalj mečaGreece M15 Heraklion tvrda

Roee Benya - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
04.09.19
1. kolo
vs. Igor Smilansky6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 porazdetalj meča
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Eitan Dray6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
20.08.19
kval.
vs. Ofek Amoyal1-6, 6-4, 9-11 porazdetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
United Kingdom M25 Chiswick - tvrda
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Quentin Gueydan3-6, 4-6 porazdetalj meča
United Kingdom M25 Roehampton - tvrda
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Demetris Azoides6-76, 6-73 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Klier Junior6-2, 4-6, 0-6 porazdetalj meča
11.06.19
1. kolo
vs. Yankel Zemel7-5, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
29.05.19
1. kolo
vs. Loic Ratsaratany3-6, 3-6 porazdetalj meča
28.05.19
kval.
vs. Robertas Vrzesinski4-6, 7-63, 12-10 pobjedadetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Jack Gibbens6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Calum Puttergill2-6, 1-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
14.05.19
kval.
vs. Boris Pokotilov5-7, 4-6 porazdetalj meča
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria6-4, 2-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
08.05.19
1. kolo
vs. Benjamin Niv7-67, 3-6, 5-7 porazdetalj meča
07.05.19
kval.
vs. Cosmin Ontica7-66, 1-6, 10-8 pobjedadetalj meča
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Nicolas Demeroutis6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar2-0, Gilad Tamar - odustajanjepobjedadetalj meča
26.03.19
kval.
vs. Aliaksandr Liaonenka5-7, 4-6 porazdetalj meča
Greece Greece F6 - tvrda
27.10.18
1. kolo kval.
vs. George Davies4-6, 0-3, - Roee Benya - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Shahar Elbaz3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Julius Tverijonas4-6, 0-6 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi6-4, 3-6, 7-5 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
03.10.18
2. kolo
vs. Igor Smilansky1-6, 7-5, 4-6 porazdetalj meča
01.10.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar4-6, 6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg1-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.18
1. kolo
vs. Roi Ginat2-6, 3-6 porazdetalj meča

Emmanuel Luria - Posljednji mečevi

JAR M15 Pretoria - tvrda
01.10.19
1. kolo
vs. Jordan Hasson2-6, 3-6 porazdetalj meča
JAR M15 Johannesburg - tvrda
25.09.19
1. kolo
vs. Arsenije Zlatanovic1-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Sajur - tvrda
04.09.19
1. kolo
vs. Riccardo Maiga1-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
kval.
vs. Preston Brown1-6, 5-7 porazdetalj meča
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Ido Zonder6-4, 3-6, 10-4 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
20.08.19
kval.
vs. Roi Ginat3-6, 2-6 porazdetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Eduardo Cohen3-6, 6-3, 10-5 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Ugo Blanchet0-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
11.06.19
1. kolo
vs. Gilad Tamar6-4, 4-6, 4-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Sergey Shipilov4-6, 1-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Roee Benya4-6, 6-2, 6-10 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
09.05.19
2. kolo
vs. Jonas Trinker1-6, 4-6 porazdetalj meča
08.05.19
1. kolo
vs. Sergis Kyratzis6-3, 1-6, 5-4, Sergis Kyratzis - odustajanjepobjedadetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Kuzey Cekirge1-6, 1-6 porazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
23.04.19
kval.
vs. Elliott Farmer3-6, 2-6 porazdetalj meča
22.04.19
1. kolo kval.
vs. Noah Prehn6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
26.03.19
kval.
vs. Worarin Kumthonkittikul6-4, 2-6, 2-10 porazdetalj meča
Greece Greece F8 - tvrda
13.11.18
1. kolo
vs. Erik Crepaldi2-6, 0-6 porazdetalj meča
Greece Greece F7 - tvrda
07.11.18
1. kolo
vs. Petros Tsitsipas2-6, 6-75 porazdetalj meča
05.11.18
kval.
vs. Gabriele Maria Noce3-6, 5-7 porazdetalj meča
04.11.18
2. kolo kval.
vs. Christian Braun6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Alexey Dubinin6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
Greece Greece F6 - tvrda
30.10.18
1. kolo
vs. Pedro Vives Marcos3-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
17.10.18
1. kolo
vs. Baptiste Crepatte2-6, 3-6 porazdetalj meča
14.10.18
kval.
vs. Ran Amar2-6, 6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Tuval Barak6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
09.10.18
1. kolo
vs. Ryan Nijboer3-6, 2-6 porazdetalj meča
08.10.18
kval.
vs. Alexander Gaponenko7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Rayne Roselt6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
<