Roee Benya vs. Cosmin Ontica 07.05.2019

Roee Benya vs. Cosmin Ontica 07.05.2019 - M15 Sozopol - usporedba

MEČ

07.05.19kval.Roee Benya Cosmin Ontica 7-66, 1-6, 10-8 Bulgaria M15 Sozopol tvrda

STATISTIKE MEČA

10-8

Roee Benya
Izrael
18.02.00, 19 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
22.03.95, 24 Godina







Cosmin Ontica
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Roee Benya vs. Cosmin Ontica - Međusobni mečevi

07.05.19kval.Roee BenyaCosmin Ontica7-66, 1-6, 10-8 detalj mečaBulgaria M15 Sozopol tvrda

Roee Benya - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
04.09.19
1. kolo
vs. Igor Smilansky6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 porazdetalj meča
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Eitan Dray6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
20.08.19
kval.
vs. Ofek Amoyal1-6, 6-4, 9-11 porazdetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
United Kingdom M25 Chiswick - tvrda
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Quentin Gueydan3-6, 4-6 porazdetalj meča
United Kingdom M25 Roehampton - tvrda
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Demetris Azoides6-76, 6-73 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Klier Junior6-2, 4-6, 0-6 porazdetalj meča
11.06.19
1. kolo
vs. Yankel Zemel7-5, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
29.05.19
1. kolo
vs. Loic Ratsaratany3-6, 3-6 porazdetalj meča
28.05.19
kval.
vs. Robertas Vrzesinski4-6, 7-63, 12-10 pobjedadetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Jack Gibbens6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Calum Puttergill2-6, 1-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
14.05.19
kval.
vs. Boris Pokotilov5-7, 4-6 porazdetalj meča
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria6-4, 2-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
08.05.19
1. kolo
vs. Benjamin Niv7-67, 3-6, 5-7 porazdetalj meča
07.05.19
kval.
vs. Cosmin Ontica7-66, 1-6, 10-8 pobjedadetalj meča
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Nicolas Demeroutis6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
kval.
vs. Aliaksandr Liaonenka5-7, 4-6 porazdetalj meča
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar2-0, Gilad Tamar - odustajanjepobjedadetalj meča
Greece Greece F6 - tvrda
27.10.18
1. kolo kval.
vs. George Davies4-6, 0-3, - Roee Benya - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Shahar Elbaz3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Julius Tverijonas4-6, 0-6 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi6-4, 3-6, 7-5 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
03.10.18
2. kolo
vs. Igor Smilansky1-6, 7-5, 4-6 porazdetalj meča
01.10.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar4-6, 6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg1-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.18
1. kolo
vs. Roi Ginat2-6, 3-6 porazdetalj meča

Cosmin Ontica - Posljednji mečevi

Bulgaria M15 Burgas - zemlja
06.10.19
1. kolo kval.
vs. Yanaki Milev3-4, - Cosmin Ontica - odustajanjeporazdetalj meča
Bulgaria M15 Varna - zemlja
12.09.19
2. kolo
vs. Karlo Kranic5-7, 1-6 porazdetalj meča
11.09.19
1. kolo
vs. Nir Vodavoz6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Vincent Chen6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
09.09.19
kval.
vs. Hristo Valeov6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Romania M15 Curtea - zemlja
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Adrian Barbu6-2, 2-6, 10-12 porazdetalj meča
Romania M25 Pitesti - zemlja
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Alexandru Cristian Bodnariuk4-6, 1-6 porazdetalj meča
Romania M15 Chitila - zemlja
30.07.19
kval.
vs. Jake Hersey1-6, 0-2, - Cosmin Ontica - odustajanjeporazdetalj meča
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar6-0, 6-4 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Plovdiv - zemlja
03.06.19
1. kolo kval.
vs. Milen Ianakiev6-1, 4-6, 6-10 porazdetalj meča
Romania M25+H Bacau - zemlja
28.05.19
kval.
vs. Luca Tomasetto3-6, 6-2, 6-10 porazdetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Eduard Vlasceanu6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Romania M15 Bucharest - zemlja
21.05.19
kval.
vs. Albert Alcaraz Ivorra0-6, 2-6 porazdetalj meča
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Yanik Kaelin6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
07.05.19
kval.
vs. Roee Benya6-76, 6-1, 8-10 porazdetalj meča
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Luka Stojanovic (SRB)6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
16.04.19
kval.
vs. Alexander Shevchenko4-6, 0-6 porazdetalj meča
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Vladimir Filip6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Qatar Qatar F4 - tvrda
02.12.18
2. kolo kval.
vs. Mikalai Haliak4-6, 1-6 porazdetalj meča
Egypt Egypt F28 - tvrda
19.11.18
kval.
vs. Adrian Andrzejczuk2-6, 1-6 porazdetalj meča
18.11.18
2. kolo kval.
vs. Rishi Reddy6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Egypt Egypt F27 - tvrda
14.11.18
1. kolo
vs. Jordi Munoz-Abreu6-77, 7-63, 0-6 porazdetalj meča
12.11.18
kval.
vs. Dzianis Zharyn6-1, 4-6, 7-5 pobjedadetalj meča
11.11.18
2. kolo kval.
vs. Davide Albertoni6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
10.11.18
1. kolo kval.
vs. Anwar Elkamony6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Turkey Turkey F32 - zemlja
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Edris Fetisleam6-4, 3-6, 2-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F31 - zemlja
11.10.18
2. kolo
vs. Flemming Peters3-6, 5-7 porazdetalj meča
10.10.18
1. kolo
vs. Gokberk Ergeneman7-65, 6-4 pobjedadetalj meča
08.10.18
kval.
vs. Erik Crepaldi3-0, Erik Crepaldi - odustajanjepobjedadetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Jonas Schaer6-2, 5-7, 6-4 pobjedadetalj meča
<