Izrael
18.02.00, 24 Godina
18.02.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
12.09.96, 27 Godina
12.09.96, 27 Godina
Roee Benya vs. Ciprian Onufrei - Međusobni mečevi
07.12.15 | 1. kolo kval. | Roee Benya | Ciprian Onufrei | 6-3, 6-3 | detalj meča | Israel F18 | tvrda |
Roee Benya form & Ciprian Onufrei form
Roee Benya - Posljednji mečevi
M25 Afula - tvrda | ||||
11.11.21 Četvrtfinale | vs. Filip Peliwo | 7-5, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
10.11.21 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.11.21 kval. | vs. Zury Cohen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Charles Minc | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Yoni Bidny | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Asaf Schwartz | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Simeunovic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Chiswick - tvrda | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Quentin Gueydan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Roehampton - tvrda | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-76, 6-73 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
11.06.19 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Loic Ratsaratany | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Robertas Vrzesinski | 4-6, 7-63, 12-10 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
14.05.19 kval. | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 6-4, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Benjamin Niv | 7-67, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Cosmin Ontica | 7-66, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Ciprian Onufrei - Posljednji mečevi
Romania F13 - zemlja | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Robert Damian Savin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Dorel Perju | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Belgium F5 - zemlja | ||||
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Maikel Borg | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Tzachi Cohen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F2 - zemlja | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F1 - zemlja | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Poland F3 - zemlja | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Karol Stypulkowski | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
Poland F2 - zemlja | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Tomas Jirousek | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Tristan Da Lio | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Great Britain - dvorana | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Tiarnan Brady | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Great Britain - dvorana | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Jonathan Binding | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Great Britain - tvrda | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Max Stewart | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Federico Rebecchini | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F4 - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. George Iulian Dina | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Romania F2 - zemlja | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Ioan Gheorghe Pavel Iliescu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F1 - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Vlad Protopopescu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Bulgaria F1 - tvrda | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Dino Vucidolov | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Portugal F1 - tvrda | ||||
27.02.17 | vs. Sam Price | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Great Britain - dvorana | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Norway F1 - dvorana | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Herman Sterner Kristensen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Romania F16 - zemlja | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Ethan Tulliani | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Romania F15 - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Alin Baditoiu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F4 - zemlja | ||||
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Nicolae Baciu | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
Romania F3 - zemlja | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F2 - zemlja | ||||
09.05.16 2. kolo kval. | vs. Patrick Grigoriu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
07.12.15 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 3-6, 3-6 | detalj meča |