Roee Benya vs. Amit Cohen 19.08.2019

Roee Benya vs. Amit Cohen 19.08.2019 - M15 Kiryat Shmona - usporedba

MEČ

19.08.191. kolo kval.Roee Benya Amit Cohen 6-2, 6-3 Izrael M15 Kiryat tvrda

STATISTIKE MEČA

6-3

Roee Benya
Izrael
18.02.00, 19 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
19.08.01, 18 Godina







Amit Cohen
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Roee Benya vs. Amit Cohen - Međusobni mečevi

19.08.191. kolo kval.Roee BenyaAmit Cohen6-2, 6-3 detalj mečaIzrael M15 Kiryat tvrda

Roee Benya - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
04.09.19
1. kolo
vs. Igor Smilansky6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Eitan Dray6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
26.08.19
kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
20.08.19
kval.
vs. Ofek Amoyal1-6, 6-4, 9-11 porazdetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
United Kingdom M25 Chiswick - tvrda
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Quentin Gueydan3-6, 4-6 porazdetalj meča
United Kingdom M25 Roehampton - tvrda
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Demetris Azoides6-76, 6-73 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Soares Klier Junior6-2, 4-6, 0-6 porazdetalj meča
11.06.19
1. kolo
vs. Yankel Zemel7-5, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
29.05.19
1. kolo
vs. Loic Ratsaratany3-6, 3-6 porazdetalj meča
28.05.19
kval.
vs. Robertas Vrzesinski4-6, 7-63, 12-10 pobjedadetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Jack Gibbens6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Calum Puttergill2-6, 1-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
14.05.19
kval.
vs. Boris Pokotilov5-7, 4-6 porazdetalj meča
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria6-4, 2-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
08.05.19
1. kolo
vs. Benjamin Niv7-67, 3-6, 5-7 porazdetalj meča
07.05.19
kval.
vs. Cosmin Ontica7-66, 1-6, 10-8 pobjedadetalj meča
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Nicolas Demeroutis6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
kval.
vs. Aliaksandr Liaonenka5-7, 4-6 porazdetalj meča
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar2-0, Gilad Tamar - odustajanjepobjedadetalj meča
Greece Greece F6 - tvrda
27.10.18
1. kolo kval.
vs. George Davies4-6, 0-3, - Roee Benya - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Shahar Elbaz3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Julius Tverijonas4-6, 0-6 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi6-4, 3-6, 7-5 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
03.10.18
2. kolo
vs. Igor Smilansky1-6, 7-5, 4-6 porazdetalj meča
01.10.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar4-6, 6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg1-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.18
1. kolo
vs. Roi Ginat2-6, 3-6 porazdetalj meča

Amit Cohen - Posljednji mečevi

Bulgaria M15 Varna - zemlja
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Hristo Valeov2-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Sajur - tvrda
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Joshua Luck2-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Roee Benya2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Aleksei Khomich3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Rikhardt Bierman1-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria2-6, 5-7 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya2-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz5-7, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Guy Feigin3-6, 5-7 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Costantinos Christoforou1-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal0-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
2. kolo kval.
vs. Yannai Barkai0-6, 1-6 porazdetalj meča
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Adam Levi6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Omer Touchmair3-6, 6-74 porazdetalj meča
06.05.18
1. kolo kval.
vs. Afik Lahav6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Roi Ginat1-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Itamar Lavie3-6, 6-4, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F3 - tvrda
18.03.18
1. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz1-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F2 - tvrda
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Motvey Radionov3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
04.03.18
2. kolo kval.
vs. Collin Johns0-6, 0-6 porazdetalj meča
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Ilya Dembinsky6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F18 - tvrda
11.12.17
2. kolo kval.
vs. Aaron Schmid1-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
23.10.17
2. kolo kval.
vs. Helman Volkats0-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
16.10.17
1. kolo kval.
vs. Daniel Entelis2-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
19.06.17
1. kolo kval.
vs. Edan Bakshi1-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
22.05.17
1. kolo kval.
vs. Tuval Barak4-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.17
1. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely0-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
24.04.17
1. kolo kval.
vs. Tuval Barak0-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F2 - tvrda
20.03.17
1. kolo kval.
vs. Pavel Semidockih2-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F18 - tvrda
12.12.16
1. kolo kval.
vs. Ronen Mashiach2-6, 6-3, 5-1, def. pobjedadetalj meča
<