Roee Benya vs. Adam Levi

Roee Benya vs. Adam Levi - Israel F13 (Ashkelon) - usporedba

MEČ

16.10.171. kolo kval.Roee Benya Adam Levi 6-3, 6-1 Izrael Israel F13 tvrda

STATISTIKE MEČA

6-1

Roee Benya
Izrael
18.02.00, 19 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
23.05.02, 17 Godina







Adam Levi
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Roee Benya vs. Adam Levi - Međusobni mečevi

16.10.171. kolo kval.Roee BenyaAdam Levi6-3, 6-1 detalj mečaIzrael Israel F13 tvrda

Roee Benya - Posljednji mečevi

Izrael M15 Netanya - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Demetris Azoides6-76, 6-73 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Soares Klier Junior6-2, 4-6, 0-6 porazdetalj meča
11.06.19
1. kolo
vs. Yankel Zemel7-5, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
29.05.19
1. kolo
vs. Loic Ratsaratany3-6, 3-6 porazdetalj meča
28.05.19
kval.
vs. Robertas Vrzesinski4-6, 7-63, 12-10 pobjedadetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Jack Gibbens6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Calum Puttergill2-6, 1-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
14.05.19
kval.
vs. Boris Pokotilov5-7, 4-6 porazdetalj meča
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria6-4, 2-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
08.05.19
1. kolo
vs. Benjamin Niv7-67, 3-6, 5-7 porazdetalj meča
07.05.19
kval.
vs. Cosmin Ontica7-66, 1-6, 10-8 pobjedadetalj meča
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Nicolas Demeroutis6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
kval.
vs. Aliaksandr Liaonenka5-7, 4-6 porazdetalj meča
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar2-0, Gilad Tamar - odustajanjepobjedadetalj meča
Greece Greece F6 - tvrda
27.10.18
1. kolo kval.
vs. George Davies4-6, 0-3, - Roee Benya - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Shahar Elbaz3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Julius Tverijonas4-6, 0-6 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi6-4, 3-6, 7-5 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
03.10.18
2. kolo
vs. Igor Smilansky1-6, 7-5, 4-6 porazdetalj meča
01.10.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar4-6, 6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg1-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.18
1. kolo
vs. Roi Ginat2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
24.04.18
kval.
vs. Nikolay Kolobaev5-7, 1-6 porazdetalj meča
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Ram Kapach3-6, 7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Tom Abelevich6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F3 - tvrda
19.03.18
kval.
vs. Nikolay Kolobaev6-73, 0-6 porazdetalj meča
19.03.18
2. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely7-64, 6-4 pobjedadetalj meča
18.03.18
1. kolo kval.
vs. Diego Matos5-7, 7-64, 7-63 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F2 - tvrda
14.03.18
1. kolo
vs. Alexey Aleshchev3-6, 6-74 porazdetalj meča

Adam Levi - Posljednji mečevi

Izrael M15 Netanya - tvrda
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Andrea Picchione3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Sergey Dorozhkin3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Martin Fekiac1-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Rayne Roselt2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Dor Wertheimer1-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
18.06.18
kval.
vs. Daniel Dudockin0-6, 1-6 porazdetalj meča
17.06.18
2. kolo kval.
vs. Ofek Ben Harosh Ofek Ben Harosh - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Omer Touchmair6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen4-6, 5-7 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Ido Zonder2-6, 6-4, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
28.04.18
1. kolo kval.
vs. James Allemby2-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Guy Dagan6-73, 5-7 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
23.10.17
1. kolo kval.
vs. Helman Volkats0-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
16.10.17
1. kolo kval.
vs. Roee Benya3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
26.06.17
1. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya5-7, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F7 - tvrda
15.05.17
1. kolo kval.
vs. Oz Daniel2-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.17
1. kolo kval.
vs. Omer Katz2-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
24.04.17
1. kolo kval.
vs. Uri Vodavoz5-7, 0-6 porazdetalj meča
<