INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Robin Vik vs. Artem Smirnov - Međusobni mečevi
03.11.08 | kval. | Robin Vik | Artem Smirnov | 7-64, 6-74, 7-66 | detalj meča | Bratislava | dvorana |
Robin Vik form & Artem Smirnov form
Robin Vik - Posljednji mečevi
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
15.11.10 1. kolo kval. | vs. Juho Paukku | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Trnava Challenger - zemlja | ||||
21.09.10 1. kolo | vs. Stefan Koubek | 2-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
20.09.10 kval. | vs. Daniel Lustig | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.09.10 2. kolo kval. | vs. Fabio Colangelo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
13.09.10 1. kolo kval. | vs. Tim Beutler | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.09.10 2. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Alphen Challenger - zemlja | ||||
06.09.10 2. kolo kval. | vs. Remi Groenendaal | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.09.10 kval. | vs. Jan-Lennard Struff | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.10 1. kolo kval. | vs. Serinho Wijdenbosch | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Manerbio Challenger - zemlja | ||||
23.08.10 2. kolo kval. | vs. Riccardo Sinicropi | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Kitzbuhel Challenger - zemlja | ||||
02.08.10 1. kolo kval. | vs. Tihomir Grozdanov | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
02.08.10 2. kolo kval. | vs. Grzegorz Panfil | 6-72, 6-1, 6-714 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
17.07.10 1. kolo kval. | vs. Albert Ramos-Vinolas | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Oberstaufen Challenger - zemlja | ||||
07.07.10 2. kolo | vs. Simon Greul | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.07.10 1. kolo | vs. Guillermo Olaso | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.07.10 kval. | vs. Francesco Piccari | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.07.10 2. kolo kval. | vs. Christian Mohs | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Braunschweig Challenger - zemlja | ||||
02.07.10 Četvrtfinale | vs. Olivier Patience | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.07.10 2. kolo | vs. Lukas Rosol | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
29.06.10 1. kolo | vs. Alberto Martin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
28.06.10 kval. | vs. Rameez Junaid | 7-63, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
28.06.10 1. kolo kval. | vs. Dmitri Sitak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.06.10 2. kolo kval. | vs. Andre Wiesler | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
Marburg Challenger - zemlja | ||||
21.06.10 1. kolo kval. | vs. Alexander Bury | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
31.05.10 1. kolo kval. | vs. Michal Pazicky | 7-5, 6-76, 6-0 | detalj meča | |
31.05.10 2. kolo kval. | vs. Marek Jaloviec | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
31.05.10 kval. | vs. Nicolas Renavand | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
10.05.10 2. kolo | vs. Ladislav Chramosta | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.05.10 Finale | vs. Dennis Bloemke | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
10.05.10 Četvrtfinale | vs. Kamil Capkovic | 6-2, 6-3 | detalj meča |
Artem Smirnov - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
28.09.19 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
16.08.19 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
15.08.19 Četvrtfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
30.05.19 Četvrtfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - odustajanje | detalj meča | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.19 Polufinale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
23.05.19 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detalj meča |