MEČ
05.08.19 | 1. kolo kval. | Robin Thour | Johan Claesson | 6-0, - odustajanje | M15 Ystad | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Robin Thour | Johan Claesson | |
1. servis % | 14/15 (93%) | 9/20 (45%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 12/14 (86%) | 2/9 (22%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 0/1 (0%) | 2/11 (18%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 16/20 (80%) | 3/15 (20%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 28/35 (80%) | 7/35 (20%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Sweden
27.11.94, 29 Godina
27.11.94, 29 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
13.10.90, 33 Godina
13.10.90, 33 Godina
Robin Thour vs. Johan Claesson - Međusobni mečevi
19.09.21 | 1. kolo kval. | Robin Thour | Johan Claesson | 6-1, 6-1 | detalj meča | M25 Jonkoping | dvorana |
05.08.19 | 1. kolo kval. | Robin Thour | Johan Claesson | 6-0, Johan Claesson - odustajanje | detalj meča | M15 Ystad | zemlja |
29.09.18 | 1. kolo kval. | Robin Thour | Johan Claesson | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | Sweden F5 | dvorana |
21.09.15 | 1. kolo kval. | Robin Thour | Johan Claesson | 7-63, 7-61 | detalj meča | Sweden F4 | dvorana |
Robin Thour form & Johan Claesson form
Robin Thour - Posljednji mečevi
M25 Ystad - zemlja | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Olle Noltorp | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Kaukovalta | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Varnamo - zemlja | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Erik Grevelius | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
20.09.22 kval. | vs. Isac Stroemberg | 7-62, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Jan Simonsson | 6-3, 0-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Malmo - zemlja | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Philipp Pavlenko | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.08.22 kval. | vs. Olle Noltorp | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Oscar Dahlberg | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Eldin Nokic | 3-6, 6-2, 3-10 | detalj meča | |
M25 Kalmar - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Leo Borg | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
27.09.21 kval. | vs. Simon Freund | 6-4, 3-6, 10-12 | detalj meča | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Woobin Shin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jonkoping - dvorana | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Tibo Colson | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.09.21 kval. | vs. Jonathan Backman | 6-4, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Johan Claesson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Frederiksberg - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Philip Hjorth | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Vejle - zemlja | ||||
26.07.21 kval. | vs. Andrea Del Federico | 6-3, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Andro Kranjcevic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 7-5, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Oscar Galimardanov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. James Frawley | 6-1, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M25 Stockholm - dvorana | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Simon Freund | 6-3, 3-2, Simon Freund - odustajanje | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Linus Frost | 7-65, Linus Frost - odustajanje | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Dzianis Zharyn | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Ystad - zemlja | ||||
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Lucas Renard | 2-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Jonathan Stenberg | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Johan Claesson - Posljednji mečevi
M15 Danderyd - dvorana | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. James Davis | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Erik Grevelius | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Jeiden Saidizand | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Varnamo - zemlja | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Leevi Saatela | 1-6, 6-1, 3-10 | detalj meča | |
M15 Frederiksberg - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Lewie Lane | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Jonkoping - dvorana | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Robin Thour | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Wojciech Marek | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Ystad - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Robin Thour | 0-6, - Johan Claesson - odustajanje | detalj meča | |
Germany F16 - dvorana | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Sweden F5 - dvorana | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Robin Thour | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Sweden F4 - dvorana | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Arslanbek Temirhanov | 1-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
Austria F4 - zemlja | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Andrej Popovic | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
Austria F2 - zemlja | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Austria F1 - zemlja | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Arturs Lazdins | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Aljaz Fugina | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Sweden F2 - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Eric Ahren Moonga | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sweden F1 - zemlja | ||||
06.05.18 kval. | vs. Patrick Mayer (GER) | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Sweden F4 - dvorana | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Patrik Brydolf | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Sweden F3 - dvorana | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Kristjan Tamm | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Austria F1 - zemlja | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 1-4, - Johan Claesson - odustajanje | detalj meča | |
Italy F19 - zemlja | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ceppellini | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Italy F18 - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Marco Mosciatti | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Sweden F2 - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Sweden F1 - zemlja | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Sam Taylor | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Finland F4 - dvorana | ||||
14.11.16 kval. | vs. Mikael Martikainen | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Sweden F4 - dvorana | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 4-6, 5-7 | detalj meča |