MEČ
29.10.20 | 2. kolo | Robin Stanek | Dan Added | 6-1, 2-1, - odustajanje | M15 Heraklion | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Robin Stanek | Dan Added | |
1. servis % | 23/27 (85%) | 18/33 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/23 (83%) | 9/18 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/4 (75%) | 6/15 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 18/33 (55%) | 5/27 (19%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 40/60 (67%) | 20/60 (33%) |
Dvostruke pogreške | ||
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Robin Stanek | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Dan Added | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Robin Stanek | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Dan Added | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Robin Stanek | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Dan Added | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Robin Stanek | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Dan Added | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Robin Stanek | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Dan Added | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Robin Stanek | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 |
3 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Robin Stanek vs. Dan Added - Međusobni mečevi
29.10.20 | 2. kolo | Robin Stanek | Dan Added | 6-1, 2-1, Dan Added - odustajanje | detalj meča | M15 Heraklion | tvrda |
Robin Stanek form & Dan Added form
Robin Stanek - Posljednji mečevi
M25 Pardubice - zemlja | ||||
24.09.21 Četvrtfinale | vs. Eric Vanshelboim | 7-62, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
23.09.21 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.09.21 1. kolo | vs. Jan Satral | 6-3, 2-1, Jan Satral - odustajanje | detalj meča | |
M25 Ricany - zemlja | ||||
04.09.21 Polufinale | vs. Zsombor Piros | 1-5, - Robin Stanek - odustajanje | detalj meča | |
03.09.21 Četvrtfinale | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.09.21 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
01.09.21 1. kolo | vs. Matyas Cerny | 6-75, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.08.21 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
20.08.21 Četvrtfinale | vs. Tomas Liska | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
19.08.21 2. kolo | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.08.21 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 7-60, 6-1 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
10.06.21 1. kolo | vs. Stefan Micov | 0-6, - Robin Stanek - odustajanje | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Jan Satral | 5-7, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
19.05.21 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 6-73, 6-4 | detalj meča | |
18.05.21 kval. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Jakub Mensik | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
11.05.21 kval. | vs. Jan Satral | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Robert Rumler | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jesus Echevarri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
30.10.20 Četvrtfinale | vs. Uladzimir Ignatik | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
29.10.20 2. kolo | vs. Dan Added | 6-1, 2-1, Dan Added - odustajanje | detalj meča | |
28.10.20 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
27.10.20 kval. | vs. Sebastian Gima | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-1, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Matic Spec | 2-0, - Robin Stanek - odustajanje | detalj meča |
Dan Added - Posljednji mečevi
M25 Loule - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Rafael Izquierdo Luque | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
26.02.24 kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-74, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-3, 2-0, Niki Kaliyanda Poonacha - odustajanje | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Luca Nardi | 6-3, 3-6, 6-70 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Raphael Collignon | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Karan Singh | 7-63, 5-7, 7-69 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo | vs. Akira Santillan | 2-6, 6-4, 4-1, Akira Santillan - odustajanje | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Alexandre Aubriot | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-2, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 0-6, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-4, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Mulhouse - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Tom Paris | 7-65, 6-710, 6-74 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Khumoun Sultanov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Florian Broska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
M25+H Rodez - dvorana | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Cyril Respaut | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 3-6, 1-6 | detalj meča |