MEČ
14.09.15 | 1. kolo | Roberto Ortega-Olmedo | Carlos Taberner | 1-6, 6-3, 6-4 | Spain F29 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Roberto Ortega-Olmedo vs. Carlos Taberner - Međusobni mečevi
05.04.17 | 2. kolo | Carlos Taberner | Roberto Ortega-Olmedo | 6-3, 6-3 | detalj meča | Spain F10 | zemlja |
14.09.15 | 1. kolo | Roberto Ortega-Olmedo | Carlos Taberner | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | Spain F29 | tvrda |
06.07.15 | 1. kolo | Carlos Taberner | Roberto Ortega-Olmedo | 6-0, 6-3 | detalj meča | Spain F20 | zemlja |
01.06.15 | Četvrtfinale | Carlos Taberner | Roberto Ortega-Olmedo | 7-5, 7-67 | detalj meča | Spain F16 | zemlja |
Roberto Ortega-Olmedo form & Carlos Taberner form
Roberto Ortega-Olmedo - Posljednji mečevi
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
22.10.21 Četvrtfinale | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
21.10.21 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - odustajanje | detalj meča | |
20.10.21 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Loule - tvrda | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.21 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
27.09.21 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Madrid - zemlja | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.09.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
06.09.21 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Frankfurt - zemlja | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Pozoblanco Challenger - tvrda | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25+H Ajaccio - tvrda | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
07.07.21 1. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Mallorca - trava | ||||
19.06.21 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
Almaty 1 - zemlja | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Oeiras 4 - zemlja | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Vic - zemlja | ||||
21.05.21 Četvrtfinale | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.05.21 2. kolo | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.05.21 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - odustajanje | detalj meča | |
Salinas 2 - tvrda | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | detalj meča |
Carlos Taberner - Posljednji mečevi
Bucharest - zemlja | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
15.04.24 kval. | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 3-0, Damir Dzumhur - odustajanje | detalj meča | |
Madrid Challenger - zemlja | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
08.04.24 kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 4-1, Nikolas Sanchez-Izquierdo - odustajanje | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Javier Barranco Cosano | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.04.24 kval. | vs. Jonas Forejtek | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Haruto Ishikawa | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Girona Challenger - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
22.01.24 kval. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
15.01.24 kval. | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | detalj meča |