MEČ
13.06.17 | 1. kolo | Roberto Ortega-Olmedo | Adrien Bossel | 6-3, 7-63 | Spain F17 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Roberto Ortega-Olmedo | Adrien Bossel | |
1. servis % | 39/72 (54%) | 29/81 (36%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/39 (77%) | 22/29 (76%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/33 (52%) | 24/52 (46%) |
Osvojene break-lopte | 3/12 (25%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/81 (43%) | 25/72 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 82/153 (54%) | 71/153 (46%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 8 |
Asovi | 4 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Roberto Ortega-Olmedo vs. Adrien Bossel - Međusobni mečevi
27.03.18 | 1. kolo | Roberto Ortega-Olmedo | Adrien Bossel | 6-74, 6-3, 6-3 | detalj meča | Portugal F6 | tvrda |
13.06.17 | 1. kolo | Roberto Ortega-Olmedo | Adrien Bossel | 6-3, 7-63 | detalj meča | Spain F17 | tvrda |
Roberto Ortega-Olmedo form & Adrien Bossel form
Roberto Ortega-Olmedo - Posljednji mečevi
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
22.10.21 Četvrtfinale | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
21.10.21 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - odustajanje | detalj meča | |
20.10.21 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Loule - tvrda | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.21 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
27.09.21 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Madrid - zemlja | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.09.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
06.09.21 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Frankfurt - zemlja | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Pozoblanco Challenger - tvrda | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25+H Ajaccio - tvrda | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
07.07.21 1. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Mallorca - trava | ||||
19.06.21 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
Almaty 1 - zemlja | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Oeiras 4 - zemlja | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Vic - zemlja | ||||
21.05.21 Četvrtfinale | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.05.21 2. kolo | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.05.21 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - odustajanje | detalj meča | |
Salinas 2 - tvrda | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | detalj meča |
Adrien Bossel - Posljednji mečevi
M25+H Kassel - zemlja | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
16.07.19 kval. | vs. Mirko Martinez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Bastien Presuhn | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
15.04.19 kval. | vs. Anas Fattar | 4-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Nik Razborsek | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
10.04.19 1. kolo | vs. Anis Ghorbel | 7-64, 7-63 | detalj meča | |
08.04.19 kval. | vs. Mattia Rossi | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
Switzerland F5 - zemlja | ||||
03.09.18 1. kolo | vs. Harri Heliovaara | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Switzerland F4 - zemlja | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Florent Bax | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
Switzerland F3 - zemlja | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
22.08.18 1. kolo | vs. Lucas Gomez | 7-62, 6-71, 6-3 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
29.04.18 kval. | vs. Harri Heliovaara | 6-2, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Connor Thomson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Spain F10 - zemlja | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Fabien Reboul | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.04.18 1. kolo | vs. Guillermo Olaso | 5-4, Guillermo Olaso - odustajanje | detalj meča | |
23.04.18 kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Sergio Barranco | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Dariusz Lipka | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
Spain F9 - zemlja | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Guillermo Olaso | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Portugal F6 - tvrda | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 7-64, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.03.18 kval. | vs. Duarte Nuno Teixeira | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Francesco Paschetto | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Portugal F5 - tvrda | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Edward Corrie | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
12.03.18 1. kolo kval. | vs. Raphael Archambault-Laurin | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Canada F2 - dvorana | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Alejandro Gonzalez | 6-3, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
05.03.18 2. kolo kval. | vs. Washi Gervais | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.03.18 kval. | vs. Lucas Gomez | 6-73, 6-1, 6-3 | detalj meča |