MEČ
19.10.15 | 2. kolo | Roberto Marcora | Tal Goldengoren | 6-2, 7-5 | Israel F14 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Roberto Marcora | Tal Goldengoren | |
1. servis % | 54/83 (65%) | 38/60 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 39/54 (72%) | 21/38 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/29 (45%) | 11/22 (50%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 1/11 (9%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/60 (47%) | 31/83 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 80/143 (56%) | 63/143 (44%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 1 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Roberto Marcora vs. Tal Goldengoren - Međusobni mečevi
19.10.15 | 2. kolo | Roberto Marcora | Tal Goldengoren | 6-2, 7-5 | detalj meča | Israel F14 | tvrda |
14.10.13 | 2. kolo | Roberto Marcora | Tal Goldengoren | 6-3, 6-2 | detalj meča | Israel F14 | tvrda |
Roberto Marcora form & Tal Goldengoren form
Roberto Marcora - Posljednji mečevi
Indian Wells - tvrda | ||||
07.03.23 kval. | vs. Aleksandar Vukic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
03.02.23 Četvrtfinale | vs. Lloyd Harris | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
01.02.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
31.01.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
02.01.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
St. Tropez - tvrda | ||||
14.10.22 Četvrtfinale | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.10.22 2. kolo | vs. Fernando Verdasco | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
12.10.22 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Tel Aviv - dvorana | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Liam Broady | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
25.08.22 2. kolo kval. | vs. Franco Agamenone | 6-73, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
23.08.22 1. kolo kval. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Montreal - tvrda | ||||
06.08.22 1. kolo kval. | vs. Jack Draper | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Washington - tvrda | ||||
30.07.22 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 6-79, 0-6 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
29.06.22 2. kolo | vs. Steven Diez | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.06.22 1. kolo | vs. Lukas Lacko | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
London - trava | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Radu Albot | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Bari Challenger - tvrda | ||||
22.11.21 1. kolo | vs. Thomas Fabbiano | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Michael Geerts | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
08.11.21 1. kolo | vs. Oscar Otte | 6-71, 6-74 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-74, 6-72 | detalj meča | |
Alicante Challenger - tvrda | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Feliciano Lopez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
08.10.21 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
06.10.21 kval. | vs. Matteo Viola | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 6-75, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Orleans Challenger - dvorana | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Brayden Schnur | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Istanbul 2 - tvrda | ||||
13.09.21 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
26.08.21 2. kolo kval. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 6-3, 6-77 | detalj meča |
Tal Goldengoren - Posljednji mečevi
Israel F13 - tvrda | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Igor Smilansky | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.10.18 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-76, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.10.18 kval. | vs. Ori Maior | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alec Deckers | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Alex Brenner | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
03.10.18 2. kolo | vs. Alon Elia | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
02.10.18 1. kolo | vs. Rotem Sobol | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
01.10.18 kval. | vs. Yaron Guberman | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Yaniv Gutman | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
22.05.17 1. kolo | vs. Albano Olivetti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
17.05.17 2. kolo | vs. Michal Konecny | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.17 1. kolo | vs. Simeon Rossier | 4-6, 6-1, 7-62 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Javier Pulgar-Garcia | 2-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
05.05.17 Četvrtfinale | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
04.05.17 2. kolo | vs. Edan Leshem | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
03.05.17 1. kolo | vs. Eitan Dray | 3-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
25.04.17 1. kolo | vs. Luca Gelhardt | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
29.03.17 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.03.17 1. kolo | vs. Sean Hodkin | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
22.03.17 2. kolo | vs. Enzo Couacaud | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.17 1. kolo | vs. Alon Elia | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
18.03.17 Polufinale | vs. Enzo Couacaud | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.03.17 Četvrtfinale | vs. Ben Patael | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.03.17 2. kolo | vs. Mor Bulis | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
15.03.17 1. kolo | vs. Levente Godry | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
17.12.16 Polufinale | vs. Romain Barbosa | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
16.12.16 Četvrtfinale | vs. John Lamble | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.12.16 2. kolo | vs. Edan Leshem | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.12.16 1. kolo | vs. Roy Zwillinger | 6-0, 6-1 | detalj meča |