MEČ
26.10.19 | Polufinale | Roberto Cid Subervi | Nicolas Mejia | 6-4, 6-3 | M25 Fayetteville | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Roberto Cid Subervi | Nicolas Mejia | |
1. servis % | 34/51 (67%) | 48/67 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/34 (65%) | 25/48 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/17 (59%) | 8/19 (42%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 2/2 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/67 (51%) | 19/51 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/118 (56%) | 52/118 (44%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 0 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Nicolas Mejia | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Roberto Cid Subervi | 0-1 | |
0-0, 0-15 | ||
0-2 | Nicolas Mejia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Roberto Cid Subervi | 1-2 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
2-2 | Nicolas Mejia | |
0-0, 15-0 | ||
Roberto Cid Subervi | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Nicolas Mejia | |
Roberto Cid Subervi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
5-3 | Nicolas Mejia | |
0-0, 0-15 | ||
Roberto Cid Subervi | 5-4 | |
0-0, 15-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Nicolas Mejia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Roberto Cid Subervi | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Nicolas Mejia | |
Roberto Cid Subervi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Nicolas Mejia | |
0-0, 15-15 | ||
Roberto Cid Subervi | 2-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Nicolas Mejia | |
0-0 | ||
Roberto Cid Subervi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Nicolas Mejia | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Roberto Cid Subervi vs. Nicolas Mejia - Međusobni mečevi
26.10.19 | Polufinale | Roberto Cid Subervi | Nicolas Mejia | 6-4, 6-3 | detalj meča | M25 Fayetteville | tvrda |
Roberto Cid Subervi form & Nicolas Mejia form
Roberto Cid Subervi - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 Četvrtfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. David Pichler | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Peter Bertran | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Miles Jones | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Patricio Alvarado | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 6-75, 0-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Daniel Vishnick | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Hunter Heck | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 1-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Palm - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alex Rybakov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Kaylan Bigun | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Peter Bertran | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Murphy Cassone | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
M25 Wesley - tvrda | ||||
28.01.24 Polufinale | vs. Axel Nefve | 7-65, 6-710, 6-1 | detalj meča | |
28.01.24 Finale | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Noah Rubin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. William Grant | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
19.11.23 Četvrtfinale | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.11.23 Polufinale | vs. Facundo Mena | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Tim Ruehl | 6-0, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Angel Josue Maleno Rosario | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
12.11.23 Polufinale | vs. Facundo Mena | 6-1, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
11.11.23 2. kolo | vs. Leonardo Civita-Telles | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Nicolas Mejia - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 6-73, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Louis Wessels | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Santiago Valle | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 7-63, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Omni Kumar | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Axel Nefve | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Andres Andrade | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Acapulco - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Los Cabos - tvrda | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Emilio Nava | 3-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sunrise - zemlja | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Alex Rybakov | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Andres Andrade | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
03.02.24 | vs. Alex Knaff | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Chris Rodesch | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 6-72, 6-71 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Marlon Vankan | 6-0, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
06.11.23 kval. | vs. Kilian Feldbausch | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gerard Campana Lee | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Agustin Mastri | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 5-7, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
15.09.23 | vs. Vladyslav Orlov | 7-5, 4-6, 6-74 | detalj meča |