MEČ
23.09.18 | 1. kolo kval. | Robert Leck | David Quayle | 6-2, 7-65 | Great Britain | dvorana |
STATISTIKE MEČA
United Kingdom
15.05.98, 25 Godina
15.05.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
04.06.00, 23 Godina
04.06.00, 23 Godina
Robert Leck vs. David Quayle - Međusobni mečevi
23.09.18 | 1. kolo kval. | Robert Leck | David Quayle | 6-2, 7-65 | detalj meča | Great Britain | dvorana |
Robert Leck form & David Quayle form
Robert Leck - Posljednji mečevi
M25 Skopje - zemlja | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Great Britain - dvorana | ||||
24.09.18 kval. | vs. Michael Shaw | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Kurt Lacount | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.09.18 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Great Britain - dvorana | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Great Britain - tvrda | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Barnaby Smith | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Great Britain - tvrda | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Alex Solonenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Alexander Kuerschner | 5-7, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F33 - zemlja | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Cesar Antonio Gomez Diaz | 6-2, 4-1, Cesar Antonio Gomez Diaz - odustajanje | detalj meča | |
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Sorin Andrei Iordache | 6-75, 6-1, 6-75 | detalj meča | |
Turkey F32 - zemlja | ||||
30.08.17 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Alexander Boborykin | 3-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Hanyi Liu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Sri Lanka - zemlja | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Ahmed Deedat Abdul Razak | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
26.06.17 kval. | vs. Giovani Samaha | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sri Lanka - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Nino Portales | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Great Britain - dvorana | ||||
24.02.14 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Great Britain - dvorana | ||||
03.02.14 1. kolo kval. | vs. Callum Poland-Smith | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Great Britain - dvorana | ||||
27.01.14 1. kolo kval. | vs. Jay Clarke | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča |
David Quayle - Posljednji mečevi
M25 Nottingham - tvrda | ||||
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
26.03.24 kval. | vs. Corban Crowther | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Enaut Garcia | 3-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Giorgos Grammatikopoulos | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Raz Katz | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 3-6, 7-5, 10-3 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Markus Malaszszak | 1-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Stefan Peter Hampe | 6-73, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Milan Welte | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lars Goran Verwerft | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Andreas Polichronopoulos | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Lilian Marmousez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Jakub Vrba | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeki Horoz | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
15.01.24 kval. | vs. Sean Hodkin | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Thomas Drayton | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Joshua Goodger | 6-4, 6-72, 6-10 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Hamish Stewart | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Liam Hignett | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ioannis Stamatopoulos | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
24.10.23 kval. | vs. Stylianos Christodoulou | 4-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Guy Den Ouden | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Eleftherios Neos | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Stuart Parker | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Freddie Ridout | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Yahor Slizevich | 5-2, Yahor Slizevich - odustajanje | detalj meča |