Robert Galloway/Hans Hach Verdugo vs. Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 17.09.2020

Robert Galloway/Hans Hach Verdugo vs. Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 17.09.2020 - Iasi Challenger - usporedba

MEČ

17.09.20ČetvrtfinaleRobert Galloway/Hans Hach Verdugo Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 7-65, 6-4 Romania Iasi Challenger zemlja

STATISTIKE MEČA

6-4

Robert Galloway
USA
24.09.92, 28 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Romania
24.09.93, 27 Godina







Vlad Victor Cornea
Hans Hach Verdugo
Mexico
11.11.89, 30 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

Romania
02.06.88, 32 Godina




Mircea-Alexandru Jecan
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Robert Galloway/Hans Hach Verdugo vs. Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan - Međusobni mečevi

17.09.20ČetvrtfinaleRobert Galloway/Hans Hach VerdugoVlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan7-65, 6-4 detalj mečaRomania Iasi Challenger zemlja

Robert Galloway/Hans Hach Verdugo - Posljednji mečevi

Romania Sibiu Challenger - zemlja
24.09.20
Četvrtfinale
vs. Francisco Cerundolo/Tomas Martin Etcheverry6-0, 6-4 pobjedadetalj meča
23.09.20
1. kolo
vs. Treat Conrad Huey/Nathaniel Lammons2-6, 7-62, 10-7 pobjedadetalj meča
Romania Iasi Challenger - zemlja
18.09.20
Polufinale
vs. Rafael Matos/Joao Menezes4-6, 3-6 porazdetalj meča
17.09.20
Četvrtfinale
vs. Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan7-65, 6-4 pobjedadetalj meča
15.09.20
1. kolo
vs. Andre Begemann/Florin Mergea6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
Czech Republic Prostejov Challenger - zemlja
08.09.20
1. kolo
vs. Zdenek Kolar/Lukas Rosol3-6, 5-7 porazdetalj meča
Mexico Monterrey Challenger - tvrda
07.03.20
Polufinale
vs. Karol Drzewiecki/Goncalo Oliveira6-75, 7-65, 13-15 porazdetalj meča
06.03.20
Četvrtfinale
vs. Carlos Gomez-Herrera/Viktor Troicki6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
04.03.20
1. kolo
vs. Evan King/Fernando Romboli6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
Mexico Morelos Challenger - tvrda
21.02.20
Polufinale
vs. Luke Saville/John-Patrick Smith5-7, 2-6 porazdetalj meča
20.02.20
Četvrtfinale
vs. JC Aragone/Roberto Quiroz4-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
19.02.20
1. kolo
vs. Ruben Gonzales/Ruan Roelofse7-62, 7-64 pobjedadetalj meča
USA Cleveland Challenger - dvorana
14.02.20
Polufinale
vs. Treat Conrad Huey/Nathaniel Lammons3-6, 6-75 porazdetalj meča
13.02.20
Četvrtfinale
vs. Ji Sung Nam/Min-Kyu Song6-3, 7-68 pobjedadetalj meča
12.02.20
1. kolo
vs. Nathan Pasha/Martin Redlicki6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
USA Dallas Challenger - dvorana
05.02.20
1. kolo
vs. Jason Jung/Dominik Koepfer6-73, 1-6 porazdetalj meča
France Quimper Challenger - dvorana
30.01.20
Četvrtfinale
vs. Scott Clayton/Lloyd Glasspool7-63, 1-6, 9-11 porazdetalj meča
28.01.20
1. kolo
vs. Quentin Gueydan/Mathis Moysan4-6, 6-1, 10-5 pobjedadetalj meča
France Rennes Challenger - dvorana
21.01.20
1. kolo
vs. Danilo Petrovic/Nino Serdarusic6-75, 6-4, 8-10 porazdetalj meča
USA Ann Arbor - dvorana
12.01.20
Finale
vs. Nicolas Barrientos/Alejandro Gomez4-6, 6-4, 10-8 pobjedadetalj meča
11.01.20
Polufinale
vs. Luis David Martinez/Fernando Romboli6-75, 6-2, 10-6 pobjedadetalj meča
10.01.20
Četvrtfinale
vs. Julian Ocleppo/Roberto Quiroz6-76, 6-3, 10-7 pobjedadetalj meča
09.01.20
1. kolo
vs. Thomaz Bellucci/Pedro Sakamoto6-75, 6-4, 10-7 pobjedadetalj meča

Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan - Posljednji mečevi

Romania Sibiu Challenger - zemlja
23.09.20
1. kolo
vs. Adrian Menendez-Maceiras/Lucas Miedler4-6, 2-6 porazdetalj meča
Romania Iasi Challenger - zemlja
17.09.20
Četvrtfinale
vs. Robert Galloway/Hans Hach Verdugo6-75, 4-6 porazdetalj meča
16.09.20
1. kolo
vs. Andre Goransson/Arthur Rinderknech6-2, 5-7, 11-9 pobjedadetalj meča
Romania M15 Bucharest - zemlja
11.09.20
Polufinale
vs. Adrian Barbu/Stefan Palosi7-60, 3-6, 7-10 porazdetalj meča
10.09.20
Četvrtfinale
vs. Matei Adrian Georgescu/Mihai Razvan Marinescu7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
09.09.20
1. kolo
vs. Petru-Alexandru Luncanu/Vlad Stoica6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Romania Sibiu Challenger - zemlja
19.09.19
Četvrtfinale
vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul7-5, 3-6, 10-12 porazdetalj meča
17.09.19
1. kolo
vs. Zdenek Kolar/Nino Serdarusic5-7, 7-5, 10-8 pobjedadetalj meča
Turkey Istanbul Challenger - tvrda
10.09.19
1. kolo
vs. Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov2-6, 5-7 porazdetalj meča
Romania M25 Pitesti - zemlja
12.08.19
Finale
vs. Vladimir Filip/Luca George Tatomir6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
12.08.19
1. kolo
vs. Marko Pavlovic (1999)/Marko Tepavac6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
12.08.19
Četvrtfinale
vs. Bogdan Ionut Apostol/Nicholas David Ionel7-62, 6-2 pobjedadetalj meča
12.08.19
Polufinale
vs. Gabriel Donev/Maksim Tikhomirov1-6, 6-3, 10-5 pobjedadetalj meča
Czech Republic Liberec Challenger - zemlja
30.07.19
1. kolo
vs. Jonas Forejtek/Michael Vrbensky1-6, 3-6 porazdetalj meča
Italy M25+H Pontedera - zemlja
22.07.19
1. kolo
vs. Facundo Diaz Acosta/Tomas Martin Etcheverry6-1, 4-6, 4-10 porazdetalj meča
Italy M25 Casinalbo - zemlja
08.07.19
1. kolo
vs. David Barclay/Christopher O'Connell3-6, 6-4, 9-11 porazdetalj meča
Italy M25 Cuneo - zemlja
01.07.19
Finale
vs. Tomas Martin Etcheverry/Andrea Gola6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
01.07.19
1. kolo
vs. Andrea Basso/Jose Hernandez-Fernandez6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
01.07.19
Četvrtfinale
vs. Nicola Cigna/Alessio Delfino6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
01.07.19
Polufinale
vs. Riccardo Balzerani/Francesco Forti6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Belgium M25+H Arlon - zemlja
24.06.19
1. kolo
vs. Sergio Galdos/Juan Pablo Varillas6-3, 1-6, 10-5 pobjedadetalj meča
24.06.19
Polufinale
vs. Markus Eriksson/Jeroen Vanneste2-6, 5-7 porazdetalj meča
24.06.19
Četvrtfinale
vs. Boris Fassbender/Maxime Pauwels6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Romania M25+H Bacau - zemlja
27.05.19
Četvrtfinale
vs. Vladimir Filip/Calin Manda7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
27.05.19
Polufinale
vs. Alexander Merino/Manuel Pena Lopez3-6, 4-6 porazdetalj meča
27.05.19
1. kolo
vs. Alafia Ayeni/Pavel Krainik6-1, 7-62 pobjedadetalj meča
Romania M15 Bucharest - zemlja
20.05.19
Polufinale
vs. Giovanni Fonio/Nicolo Turchetti2-6, 4-6 porazdetalj meča
20.05.19
1. kolo
vs. Cezar Cretu (ROU)/Patrick Grigoriu6-74, 7-64, 10-5 pobjedadetalj meča
20.05.19
Četvrtfinale
vs. Justin Butsch/John Harrison Richmond6-1, 6-73, 11-9 pobjedadetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
13.05.19
1. kolo
vs. Alexander Ovcharov/Dimitriy Voronin6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
<