MEČ
17.06.19 | 1. kolo kval. | Rob Reynolds | Mike Urbanija | 4-6, 2-0, - odustajanje | M15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
New Zeland
02.06.97, 26 Godina
02.06.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Rob Reynolds vs. Mike Urbanija - Međusobni mečevi
17.06.19 | 1. kolo kval. | Rob Reynolds | Mike Urbanija | 4-6, 2-0, Mike Urbanija - odustajanje | detalj meča | M15 Tabarka | zemlja |
Rob Reynolds form & Mike Urbanija form
Rob Reynolds - Posljednji mečevi
M15 Nakhon - tvrda | ||||
04.09.23 kval. | vs. Ha Minh Duc Vu | 2-6, 6-3, 12-14 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ishaque Eqbal | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Siddhant Banthia | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Krittin Koaykul | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
M15 Caloundra - tvrda | ||||
01.08.23 kval. | vs. Jayden Court | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Caloundra - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Jeremy Zhang | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.07.23 kval. | vs. Omar Fields | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Marcus Schoeman | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Tauranga - tvrda | ||||
22.12.22 Četvrtfinale | vs. Kiranpal Pannu | 2-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
21.12.22 2. kolo | vs. Ajeet Rai | 6-5, Ajeet Rai - odustajanje | detalj meča | |
20.12.22 1. kolo | vs. Rhys Searant | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.12.22 1. kolo kval. | vs. William Jesser | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
18.12.22 kval. | vs. Stefan Vujic | 6-4, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Wellington - tvrda | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.12.22 kval. | vs. Zachary Adam-Gedge | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.12.22 1. kolo kval. | vs. Shuannon Tricerri | 5-7, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
15.06.20 1. kolo | vs. Isaac Becroft | 6-7, 1-6 | detalj meča | |
14.06.20 1. kolo | vs. Isaac Becroft | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Te - tvrda | ||||
31.12.19 1. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
30.12.19 kval. | vs. Sam Baldwin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Toowoomba - tvrda | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Chen Dong | 4-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
M25 Brisbane - tvrda | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Benard Bruno Nkomba | 3-6, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Andre Gaspar Murta | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
17.06.19 kval. | vs. Alexander Weis | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Mike Urbanija | 4-6, 2-0, Mike Urbanija - odustajanje | detalj meča | |
Thailand F6 - tvrda | ||||
08.10.18 kval. | vs. Bingyu Yu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-1, 3-1, Chanchin Sookton-Eng - odustajanje | detalj meča |
Mike Urbanija - Posljednji mečevi
M25 Split - zemlja | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Vuk David Stramput | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-3, - Mike Urbanija - odustajanje | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
18.02.20 kval. | vs. Ljubomir Celebic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
11.02.20 kval. | vs. Lasse Muscheites | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Yuji Arimura | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.10.19 1. kolo | vs. Arda Azkara | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Holger Rune | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.09.19 1. kolo | vs. Michal Marko | 6-4, 2-0, Michal Marko - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Trieste - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
M25 Schlieren - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Portoroz Challenger - tvrda | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vogau - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Yvo Panak | 6-1, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Martinetti | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
24.06.19 kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-1, 7-611 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Rob Reynolds | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - odustajanje | detalj meča |