MEČ
09.03.20 | 1. kolo kval. | Rishabdev Raman | Gregorio Cordonnier | 6-4, 7-5 | M15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
India
04.06.93, 30 Godina
04.06.93, 30 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
02.02.96, 28 Godina
16772 $
02.02.96, 28 Godina
16772 $
Rishabdev Raman vs. Gregorio Cordonnier - Međusobni mečevi
09.03.20 | 1. kolo kval. | Rishabdev Raman | Gregorio Cordonnier | 6-4, 7-5 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Rishabdev Raman form & Gregorio Cordonnier form
Rishabdev Raman - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Grigory Shebekin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Marc Majdandzic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Vincent | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Raffael Schaer | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Aurelien Schmitt | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Alberti | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Dusan Rsovac | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Simone Guercio | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | Michael Bassem Sobhy - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Alexandre Reco | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Anthony Shumsky | 6-1, 2-0, Anthony Shumsky - odustajanje | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Atharva Sharma | 3-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Yamato Sueoka | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Aoran Wang | 0-6, 0-3, - Rishabdev Raman - odustajanje | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-2, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Yuchen Pan | 6-4, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Fitriadi M Rifqi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Farhan Amiri | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Dubouch | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Gregorio Cordonnier - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Davide Pozzi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Franco Feitt | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-4, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Albert Roglan | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.01.20 kval. | vs. Louis Tessa | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
19.01.20 2. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Mohamed Alaa Gourar | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Santa - tvrda | ||||
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 6-71, 4-6 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Sebastian Eguez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Raheel Manji | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Matt Mcbride | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Sebastian Eguez | 7-5, 5-7, 11-9 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-3, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Mariano Silberstein | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Jesper Andi Jorgensen | 4-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Gustav Theilgaard | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Niklas Guttau | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Fausto Tabacco | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Jacopo Gribling | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Rhys Searant | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Bjorn Nareyka | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Andrew Alexander Watson | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
M25 La - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 4-6 | detalj meča |