MEČ
11.07.19 | 2. kolo | Rio Noguchi | Daisuke Sumizawa | 6-3, 6-0 | M25 Qujing | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Rio Noguchi | Daisuke Sumizawa | |
1. servis % | 25/39 (64%) | 24/47 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/25 (76%) | 14/24 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/14 (71%) | 8/23 (35%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/47 (53%) | 10/39 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/86 (63%) | 32/86 (37%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Daisuke Sumizawa | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Rio Noguchi | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
Rio Noguchi | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Daisuke Sumizawa | |
Rio Noguchi | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Daisuke Sumizawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Rio Noguchi | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
6-3 |
2 | ||
Rio Noguchi | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Daisuke Sumizawa | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, A-40[BP] | ||
Rio Noguchi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Rio Noguchi | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Daisuke Sumizawa | |
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Rio Noguchi vs. Daisuke Sumizawa - Međusobni mečevi
11.07.19 | 2. kolo | Rio Noguchi | Daisuke Sumizawa | 6-3, 6-0 | detalj meča | M25 Qujing | dvorana |
30.10.17 | 2. kolo kval. | Rio Noguchi | Daisuke Sumizawa | 6-3, 7-66 | detalj meča | Malaysia F3 | tvrda |
Rio Noguchi form & Daisuke Sumizawa form
Rio Noguchi - Posljednji mečevi
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 6-2, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
23.04.24 kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Yaojie Zeng | 6-76, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Gwangju Challenger - tvrda | ||||
15.04.24 kval. | vs. James McCabe | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Busan Challenger - tvrda | ||||
10.04.24 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.04.24 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
08.04.24 kval. | vs. James McCabe | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Woobin Shin | 3-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M25 Swan - trava | ||||
24.03.24 Finale | vs. Alex Bolt | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Shintaro Imai | 3-6, 7-66, 6-4 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Luke Saville | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Pavle Marinkov | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Jayden Court | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Mildura - trava | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Thomas Braithwaite | 6-1, 6-79, 3-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Blake Mott | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
12.01.24 Polufinale | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 1-0, Yasutaka Uchiyama - odustajanje | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Maximus Jones | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 5-7, 6-2, 7-61 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-71, 6-76 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-74, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Daisuke Sumizawa - Posljednji mečevi
M15 Kashiwa - tvrda | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Koki Matsuda | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
01.04.24 kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomohiro Masabayashi | 6-4, 6-73, 10-5 | detalj meča | |
M15 Tsukuba - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ryotaro Shimomura | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Linghao Zhang | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Nishi - tvrda | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Yoshinori Kobayashi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Hinode - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Koki Matsuda | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Gold - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
M25 Brisbane - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Emile Hudd | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Omar Jasika | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Taiyo Yamanaka | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Ajeet Rai | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Kody Pearson | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Corban Crowther | 7-69, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
M25 Takasaki - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 6-0, 1-0, Takuya Kumasaka - odustajanje | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
15.09.23 2. kolo | vs. Koki Matsuda | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
10.09.23 Finale | vs. Shuichi Sekiguchi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Sora Fukuda | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Ko Suzuki | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Tomohiro Masabayashi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Haruto Koyanagi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. David Agung Susanto | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Pengyu Lu | 3-6, 6-1, 10-5 | detalj meča |