Rikhardt Bierman vs. Roee Benya 26.08.2019

Rikhardt Bierman vs. Roee Benya 26.08.2019 - M15 Kiryat Shmona - usporedba

MEČ

26.08.19kval.Rikhardt Bierman Roee Benya 6-3, 6-3 Izrael M15 Kiryat tvrda

STATISTIKE MEČA

6-3

Rikhardt Bierman
JAR
23.05.99, 20 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
18.02.00, 19 Godina







Roee Benya
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Rikhardt Bierman vs. Roee Benya - Međusobni mečevi

26.08.19kval.Rikhardt BiermanRoee Benya6-3, 6-3 detalj mečaIzrael M15 Kiryat tvrda
29.07.191. kolo kval.Rikhardt BiermanRoee Benya6-3, 6-3 detalj mečaUnited Kingdom M25 Roehampton tvrda

Rikhardt Bierman - Posljednji mečevi

Dominican Republic M15 Santo - tvrda
25.11.19
2. kolo kval.
vs. Charles Force3-6, 0-6 porazdetalj meča
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Federico Infante Santana6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Mexico M15 Cancun - tvrda
14.10.19
2. kolo kval.
vs. Sergio Luis Hernandez Ramirez4-6, 1-6 porazdetalj meča
JAR M15 Pretoria - tvrda
01.10.19
1. kolo
vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda4-6, 4-6 porazdetalj meča
JAR M15 Johannesburg - tvrda
25.09.19
1. kolo
vs. Arthur Cazaux2-6, 5-7 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
28.08.19
1. kolo
vs. Marat Deviatiarov3-6, 1-6 porazdetalj meča
26.08.19
kval.
vs. Roee Benya6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Gageav6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Portugal M15 Sintra - tvrda
13.08.19
kval.
vs. Pedro Gabriel Rodrigues5-7, 7-67, 5-10 porazdetalj meča
13.08.19
1. kolo
vs. Francisco Cabral0-6, 6-2, 2-6 porazdetalj meča
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Ricardo Brancal6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
United Kingdom M25 Roehampton - tvrda
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Roee Benya6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
29.07.19
kval.
vs. Hendrik Jebens1-6, 0-6 porazdetalj meča
Mexico M15 Cancun - tvrda
16.07.19
1. kolo
vs. Mikal Statham4-6, 2-6 porazdetalj meča
Mexico M15 Cancun - tvrda
09.07.19
kval.
vs. Zandrix Acob1-6, 4-6 porazdetalj meča
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Rodolfo Villavicencio Castro6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Mexico M15 Cancun - tvrda
03.07.19
1. kolo
vs. Nicolas Mejia1-6, 2-6 porazdetalj meča
02.07.19
kval.
vs. Anas Abdelouahid6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Matias Pomar6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
18.06.19
kval.
vs. Horst Rieder4-6, 3-6 porazdetalj meča
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Rotem Sobol2-6, 6-2, 10-6 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
kval.
vs. Noah Schachter0-6, 0-3, - Rikhardt Bierman - odustajanjeporazdetalj meča
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Tabarka - zemlja
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Ashwin Ryan Sharma- porazdetalj meča
Tunisia M15 Tabarka - zemlja
14.05.19
1. kolo kval.
vs. Filip Ambrozy3-6, 6-2, 10-1 pobjedadetalj meča
14.05.19
kval.
vs. Sacha Modica1-6, 1-6 porazdetalj meča
Tunisia M15 Tabarka - zemlja
08.05.19
1. kolo
vs. Filip Cristian Jianu2-6, 1-6 porazdetalj meča
06.05.19
kval.
vs. Egill Sigurdsson6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
United Kingdom Great Britain - dvorana
24.09.18
kval.
vs. George Houghton3-6, 1-6 porazdetalj meča
23.09.18
2. kolo kval.
vs. James Mitchell6-0, 6-3 pobjedadetalj meča

Roee Benya - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
04.09.19
1. kolo
vs. Igor Smilansky6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 porazdetalj meča
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Eitan Dray6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
20.08.19
kval.
vs. Ofek Amoyal1-6, 6-4, 9-11 porazdetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
United Kingdom M25 Chiswick - tvrda
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Quentin Gueydan3-6, 4-6 porazdetalj meča
United Kingdom M25 Roehampton - tvrda
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Demetris Azoides6-76, 6-73 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Klier Junior6-2, 4-6, 0-6 porazdetalj meča
11.06.19
1. kolo
vs. Yankel Zemel7-5, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
29.05.19
1. kolo
vs. Loic Ratsaratany3-6, 3-6 porazdetalj meča
28.05.19
kval.
vs. Robertas Vrzesinski4-6, 7-63, 12-10 pobjedadetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Jack Gibbens6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Calum Puttergill2-6, 1-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
14.05.19
kval.
vs. Boris Pokotilov5-7, 4-6 porazdetalj meča
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria6-4, 2-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
08.05.19
1. kolo
vs. Benjamin Niv7-67, 3-6, 5-7 porazdetalj meča
07.05.19
kval.
vs. Cosmin Ontica7-66, 1-6, 10-8 pobjedadetalj meča
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Nicolas Demeroutis6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar2-0, Gilad Tamar - odustajanjepobjedadetalj meča
26.03.19
kval.
vs. Aliaksandr Liaonenka5-7, 4-6 porazdetalj meča
Greece Greece F6 - tvrda
27.10.18
1. kolo kval.
vs. George Davies4-6, 0-3, - Roee Benya - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Shahar Elbaz3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Julius Tverijonas4-6, 0-6 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi6-4, 3-6, 7-5 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
03.10.18
2. kolo
vs. Igor Smilansky1-6, 7-5, 4-6 porazdetalj meča
01.10.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar4-6, 6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg1-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.18
1. kolo
vs. Roi Ginat2-6, 3-6 porazdetalj meča
<