MEČ
12.06.19 | 2. kolo | Riccardo Bonadio | Vladyslav Manafov | 6-4, 6-4 | Shymkent Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Riccardo Bonadio | Vladyslav Manafov | |
1. servis % | 36/59 (61%) | 37/55 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/36 (72%) | 24/37 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/23 (52%) | 9/18 (50%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/55 (40%) | 21/59 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/114 (53%) | 54/114 (47%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Riccardo Bonadio vs. Vladyslav Manafov - Međusobni mečevi
12.06.19 | 2. kolo | Riccardo Bonadio | Vladyslav Manafov | 6-4, 6-4 | detalj meča | Shymkent Challenger | zemlja |
14.12.18 | Četvrtfinale | Riccardo Bonadio | Vladyslav Manafov | 6-3, 6-3 | detalj meča | Egypt F31 | zemlja |
Riccardo Bonadio form & Vladyslav Manafov form
Riccardo Bonadio - Posljednji mečevi
Zadar Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
04.03.24 kval. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Bondioli | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 6-75, 6-75 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Pavle Marinkov | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-2, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Franco Agamenone | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
04.10.23 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-77, 4-6 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 6-710, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 4-6, 6-0, 6-74 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 6-713 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
09.08.23 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-5, - Riccardo Bonadio - odustajanje | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
13.07.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 6-1, 7-5 | detalj meča |
Vladyslav Manafov - Posljednji mečevi
Prague 2 - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
16.05.22 kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Shymkent 1 - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Forli 1 - dvorana | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-76, 0-2, - Vladyslav Manafov - odustajanje | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Yshai Oliel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Kyiv Challenger - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-72, 6-71 | detalj meča | |
Warsaw Challenger - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 7-64, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
19.07.21 kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | Sergey Fomin - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nur - tvrda | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.07.21 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Almaty 2 - zemlja | ||||
14.06.21 kval. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Corentin Denolly | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.06.21 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
02.06.21 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
04.03.21 2. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-65, 5-7 | detalj meča |