MEČ
15.11.17 | 1. kolo | Riccardo Bonadio | Davide Galoppini | 6-2, 2-6, 7-65 | Turkey F43 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Riccardo Bonadio | Davide Galoppini | |
1. servis % | 65/94 (69%) | 80/105 (76%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 41/65 (63%) | 48/80 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/29 (52%) | 11/25 (44%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 5/6 (83%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 46/105 (44%) | 38/94 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 102/199 (51%) | 97/199 (49%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Riccardo Bonadio vs. Davide Galoppini - Međusobni mečevi
01.11.18 | Četvrtfinale | Riccardo Bonadio | Davide Galoppini | 6-2, 6-2 | detalj meča | Italy F34 | zemlja |
15.11.17 | 1. kolo | Riccardo Bonadio | Davide Galoppini | 6-2, 2-6, 7-65 | detalj meča | Turkey F43 | zemlja |
11.11.17 | Polufinale | Riccardo Bonadio | Davide Galoppini | 6-3, 7-63 | detalj meča | Turkey F42 | zemlja |
Riccardo Bonadio form & Davide Galoppini form
Riccardo Bonadio - Posljednji mečevi
Zadar Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
04.03.24 kval. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Bondioli | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 6-75, 6-75 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Pavle Marinkov | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-2, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Franco Agamenone | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
04.10.23 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-77, 4-6 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 6-710, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 4-6, 6-0, 6-74 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 6-713 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
09.08.23 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-5, - Riccardo Bonadio - odustajanje | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
13.07.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 6-1, 7-5 | detalj meča |
Davide Galoppini - Posljednji mečevi
M15 Bad - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Branko Djuric | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Filippo Speziali | 6-3, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 6-0, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Marco Furlanetto | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Pescara - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-5, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Perugia - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Gubbio - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Lorenzo Sciahbasi | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 1-6, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
M25 Padova - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 1-6, 6-73 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Alessandro Pecci | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Frascati - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Krsko - zemlja | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Blaz Rola | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Rome Challenger - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 7-63, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Danil Panarin | 6-3, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Louroi Martinez | 6-2, 1-6, 10-4 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. David Pichler | 6-72, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-74, 2-6 | detalj meča |