MEČ
20.05.17 | Finale | Riccardo Bonadio | Carlos Boluda-Purkiss | 6-3, 6-1 | Ukraine F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Riccardo Bonadio | Carlos Boluda-Purkiss | |
1. servis % | 41/69 (59%) | 29/45 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/41 (73%) | 16/29 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/28 (50%) | 8/16 (50%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 0/10 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 21/45 (47%) | 25/69 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/114 (57%) | 49/114 (43%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Riccardo Bonadio vs. Carlos Boluda-Purkiss - Međusobni mečevi
20.05.17 | Finale | Riccardo Bonadio | Carlos Boluda-Purkiss | 6-3, 6-1 | detalj meča | Ukraine F2 | zemlja |
28.01.16 | 2. kolo | Carlos Boluda-Purkiss | Riccardo Bonadio | 6-1, 6-4 | detalj meča | Tunisia F3 | zemlja |
Riccardo Bonadio form & Carlos Boluda-Purkiss form
Riccardo Bonadio - Posljednji mečevi
Zadar Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
04.03.24 kval. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Bondioli | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 6-75, 6-75 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Pavle Marinkov | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-2, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Franco Agamenone | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
04.10.23 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-77, 4-6 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 6-710, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 4-6, 6-0, 6-74 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 6-713 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
09.08.23 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-5, - Riccardo Bonadio - odustajanje | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
13.07.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 6-1, 7-5 | detalj meča |
Carlos Boluda-Purkiss - Posljednji mečevi
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Nathan Seateun | - Carlos Boluda-Purkiss - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Getafe - tvrda | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
11.10.19 2. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - odustajanje | detalj meča | |
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Biella Challenger - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - odustajanje | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča |