MEČ
16.11.16 | 1. kolo | Ricardo Ojeda Lara | Samuel Bothwell | 6-0, 6-1 | Spain F37 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ricardo Ojeda Lara | Samuel Bothwell | |
1. servis % | 27/36 (75%) | 23/32 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/27 (74%) | 9/23 (39%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/9 (89%) | 1/9 (11%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/32 (69%) | 8/36 (22%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 50/68 (74%) | 18/68 (26%) |
Dvostruke pogreške | ||
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ireland
21.11.97, 26 Godina
21.11.97, 26 Godina
Ricardo Ojeda Lara vs. Samuel Bothwell - Međusobni mečevi
16.11.16 | 1. kolo | Ricardo Ojeda Lara | Samuel Bothwell | 6-0, 6-1 | detalj meča | Spain F37 | tvrda |
Ricardo Ojeda Lara form & Samuel Bothwell form
Ricardo Ojeda Lara - Posljednji mečevi
M15 Sintra - tvrda | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Joao Monteiro | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
08.09.20 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Valentin Royer | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Faro - tvrda | ||||
07.03.20 Polufinale | vs. Tiago Cacao | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Timo Legout | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Louis Dussin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
01.03.20 Polufinale | vs. Tiago Cacao | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.03.20 Finale | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.02.20 Četvrtfinale | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
27.02.20 2. kolo | vs. Terence Atmane | 6-75, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Joao Monteiro | 7-63, 3-3, Joao Monteiro - odustajanje | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
22.02.20 Polufinale | vs. Pedro Cachin | 6-76, 1-4, - Ricardo Ojeda Lara - odustajanje | detalj meča | |
21.02.20 Četvrtfinale | vs. Jonathan Eysseric | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
20.02.20 2. kolo | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Gerard Granollers | 7-611, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15+H Bressuire - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Aaron Cohen | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
01.12.19 Polufinale | vs. Nathan Seateun | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Marvin Netuschil | 6-1, 7-67 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. David Vega Hernandez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Alessandro Ceppellini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.11.19 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
10.11.19 Finale | vs. Javier Marti | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.11.19 Polufinale | vs. Johan Nikles | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Samuel Bothwell - Posljednji mečevi
M25 Dublin - tepih | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Simon Carr | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Simon Carr | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. David Enfedaque Manogue | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Lloyd Glasspool | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Patrick Foley | 3-6, 7-64, 10-5 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Christos Nikoloulis | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Yvo Panak | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.05.19 kval. | vs. Andrei Enache | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Patrik Stepanic | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
Portugal F21 - tvrda | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Bruno Mardones | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.10.18 kval. | vs. Carles Batlle | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Adrian Exposito | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Guillem Arno Blasi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Great Britain - tvrda | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Brandon Murphy | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Adebola Obasoto | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Ireland F1 - tepih | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Tomislav Edward Papac | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
01.08.18 1. kolo | vs. Tomislav Edward Papac | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Portugal F12 - zemlja | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Netherlands F3 - zemlja | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.07.18 kval. | vs. Adam Jones | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Andrew Rozanov | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Marco Barretto | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Netherlands F2 - zemlja | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Pascal Juraj Wagemaker | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Randjelovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Spain F13 - tvrda | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-75, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Tunisia F17 - tvrda | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
29.04.18 kval. | vs. Dustin Goldenberg | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Tim Ruepke | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Tunisia F16 - tvrda | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Imran Aswat | 1-6, 2-6 | detalj meča |