MEČ
13.08.16 | 1. kolo kval. | Ricardo Ojeda Lara | Enrico Becuzzi | 6-1, 6-0 | Cordenons Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ricardo Ojeda Lara | Enrico Becuzzi | |
1. servis % | 19/26 (73%) | 21/37 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/19 (95%) | 9/21 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/7 (86%) | 2/16 (13%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/37 (70%) | 2/26 (8%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 50/63 (79%) | 13/63 (21%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 6 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Enrico Becuzzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ricardo Ojeda Lara | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Enrico Becuzzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ricardo Ojeda Lara | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Enrico Becuzzi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Enrico Becuzzi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Enrico Becuzzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ricardo Ojeda Lara | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Enrico Becuzzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ricardo Ojeda Lara | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Enrico Becuzzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
23.03.73, 51 Godina
12928 $
23.03.73, 51 Godina
12928 $
Ricardo Ojeda Lara vs. Enrico Becuzzi - Međusobni mečevi
13.08.16 | 1. kolo kval. | Ricardo Ojeda Lara | Enrico Becuzzi | 6-1, 6-0 | detalj meča | Cordenons Challenger | zemlja |
Ricardo Ojeda Lara form & Enrico Becuzzi form
Ricardo Ojeda Lara - Posljednji mečevi
M15 Sintra - tvrda | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Joao Monteiro | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
08.09.20 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Valentin Royer | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Faro - tvrda | ||||
07.03.20 Polufinale | vs. Tiago Cacao | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Timo Legout | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Louis Dussin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
01.03.20 Polufinale | vs. Tiago Cacao | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.03.20 Finale | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.02.20 Četvrtfinale | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
27.02.20 2. kolo | vs. Terence Atmane | 6-75, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Joao Monteiro | 7-63, 3-3, Joao Monteiro - odustajanje | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
22.02.20 Polufinale | vs. Pedro Cachin | 6-76, 1-4, - Ricardo Ojeda Lara - odustajanje | detalj meča | |
21.02.20 Četvrtfinale | vs. Jonathan Eysseric | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
20.02.20 2. kolo | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Gerard Granollers | 7-611, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15+H Bressuire - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Aaron Cohen | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
01.12.19 Polufinale | vs. Nathan Seateun | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Marvin Netuschil | 6-1, 7-67 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. David Vega Hernandez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Alessandro Ceppellini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.11.19 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
10.11.19 Finale | vs. Javier Marti | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.11.19 Polufinale | vs. Johan Nikles | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Enrico Becuzzi - Posljednji mečevi
M15 Warmbad - zemlja | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Adam Palecek | - Enrico Becuzzi - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F41 - zemlja | ||||
17.12.18 1. kolo kval. | vs. Tyrone Barrett | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
17.12.18 2. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Greece F8 - tvrda | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Christian Braun | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Italy F20 - zemlja | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Emiliano Maggioli | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Greece F10 - tvrda | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Greece F9 - tvrda | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Daniel-Andrea Rodriguez-Redondo | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Greece F6 - tvrda | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Youri De Vries | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Italy F32 - zemlja | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Mauro Testa | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Italy F29 - zemlja | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Lewie Parker | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
France F18 - tvrda | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Nathaniel Lammons | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Italy F27 - tvrda | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Tommaso Metti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Italy F25 - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Niccolo Inserra | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Italy F23 - zemlja | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Raffaele Giuliano | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Italy F20 - zemlja | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Davide Della Tommasina | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Italy F14 - zemlja | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Floris Van Den Brink | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Tunisia F17 - zemlja | ||||
01.05.17 2. kolo kval. | vs. Santiago Maresca | - Enrico Becuzzi - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Italy F10 - zemlja | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Corrado Summaria | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Italy F8 - zemlja | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Jonathan Prince | 6-3, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
Greece F5 - tvrda | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Adam Skalsky | 6-3, 3-1, Adam Skalsky - odustajanje | detalj meča | |
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Verneri Tuomi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Italy F5 - zemlja | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Tommaso Metti | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Tunisia F8 - zemlja | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Augusto Nicolas Mazzone | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
France F2 - dvorana | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F48 - tvrda | ||||
28.11.16 2. kolo kval. | vs. Gorkem Yuksel Inan | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Greece F10 - tvrda | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Matija Selak | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
06.11.16 2. kolo kval. | vs. Michal Przysiezny | 1-6, 1-6 | detalj meča |