Germany
10.04.89, 34 Godina
10.04.89, 34 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Rene Schulte vs. Elmar Ejupovic - Međusobni mečevi
19.08.13 | kval. | Rene Schulte | Elmar Ejupovic | 4-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | Germany F15 | zemlja |
Rene Schulte form & Elmar Ejupovic form
Rene Schulte - Posljednji mečevi
M15 Ueberlingen - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Bruno Sant'Anna | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Tim Handel | 7-65, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Sarvar Vahidov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
19.08.19 kval. | vs. Laurin Aerne | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Germany F13 - zemlja | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 6-2, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
22.08.18 1. kolo | vs. Patrick Mayer (GER) | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
20.08.18 kval. | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. David Novotny | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Germany F12 - zemlja | ||||
25.08.17 2. kolo | vs. Adrian Bodmer | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
22.08.17 1. kolo | vs. Moritz Hoffmann | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Jakob Aichhorn | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.08.17 kval. | vs. Patrick Mayer (GER) | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Germany F7 - zemlja | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Julien Cagnina | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
16.01.17 2. kolo kval. | vs. Adrian Ungur | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.17 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Eckental Challenger - tepih | ||||
31.10.16 kval. | vs. Tim Puetz | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.10.16 2. kolo kval. | vs. Stefano Napolitano | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
29.10.16 1. kolo kval. | vs. Denis Matsukevitch | 6-4, 3-4, Denis Matsukevitch - odustajanje | detalj meča | |
Germany F17 - dvorana | ||||
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Germany F15 - dvorana | ||||
06.10.14 1. kolo kval. | vs. Delf Gohlke | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
06.10.14 2. kolo kval. | vs. Lukas Ruepke | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Germany F13 - zemlja | ||||
18.08.14 1. kolo kval. | vs. Daniel Baumann | 3-6, 6-1, 0-6 | detalj meča | |
Germany F15 - zemlja | ||||
19.08.13 1. kolo kval. | vs. Pascal Meis | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.08.13 1. kolo | vs. Dennis Bloemke | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
19.08.13 kval. | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
Germany F14 - zemlja | ||||
12.08.13 2. kolo kval. | vs. Petar Trendafilov | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.08.13 1. kolo kval. | vs. Vincent Muck | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Germany F7 - zemlja | ||||
24.06.13 2. kolo kval. | vs. Patrick Eichenberger | 7-63, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.06.13 1. kolo kval. | vs. Marek Pesicka | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Germany F16 - dvorana | ||||
03.10.11 1. kolo | vs. Richard Waite | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Elmar Ejupovic - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
18.09.23 kval. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Cary 2 - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M25 Sion - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Augsburg Challenger - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | detalj meča |