Remy Bertola vs. Sheil Kotecha 18.07.2019

Remy Bertola vs. Sheil Kotecha 18.07.2019 - M25 Gandia - usporedba

MEČ

18.07.192. koloRemy Bertola Sheil Kotecha 6-1, 6-4 Spain M25 Gandia zemlja

STATISTIKE MEČA

Remy BertolaSheil Kotecha
1. servis %31/55 (56%)39/60 (65%)
Osvojeni bodovi na 1.servis20/31 (65%)17/39 (44%)
Osvojeni bodovi na 2.servis13/24 (54%)7/21 (33%)
Osvojene break-lopte6/12 (50%)2/6 (33%)
Osvojeni bodovi iz returna36/60 (60%)22/55 (40%)
Osvojeni bodovi ukupno69/115 (60%)46/115 (40%)
Dvostruke pogreške22
Asovi20

STATISTIKE MEČA

1
Remy Bertola Remy Bertola serve0-0
0-0, 15-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
1-0Sheil Kotecha Sheil Kotecha serve
0-0
Remy Bertola Remy Bertola serve2-0
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP]
2-1Sheil Kotecha Sheil Kotecha serve
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP]
Remy Bertola Remy Bertola serve3-1
0-0, 30-0
4-1Sheil Kotecha Sheil Kotecha serve
0-0
Remy Bertola Remy Bertola serve5-1
6-1
2
0-0Sheil Kotecha Sheil Kotecha serve
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A
Remy Bertola Remy Bertola serve0-1
0-0, 15-0
1-1Sheil Kotecha Sheil Kotecha serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP]
Remy Bertola Remy Bertola serve2-1
0-0
3-2Sheil Kotecha Sheil Kotecha serve
Remy Bertola Remy Bertola serve4-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP]
Remy Bertola Remy Bertola serve4-3
0-0, 15-0, 15-15
4-4Sheil Kotecha Sheil Kotecha serve
0-0
Remy Bertola Remy Bertola serve5-4
0-0, 30-0, 40-0
6-4

Remy Bertola
Switzerland
31.08.98, 22 Godina




742
24
13001 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Kenya
28.03.00, 20 Godina







Sheil Kotecha
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Remy Bertola vs. Sheil Kotecha - Međusobni mečevi

18.07.192. koloRemy BertolaSheil Kotecha6-1, 6-4 detalj mečaSpain M25 Gandia zemlja

Remy Bertola - Posljednji mečevi

Italy Biella Challenger - zemlja
30.09.20
2. kolo
vs. Matteo Viola1-6, 5-7 porazdetalj meča
28.09.20
1. kolo
vs. Tommy Robredo7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
Switzerland M25 Klosters - zemlja
18.09.20
Četvrtfinale
vs. Gonzalo Lama2-6, 5-7 porazdetalj meča
17.09.20
2. kolo
vs. Sandro Ehrat7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
16.09.20
1. kolo
vs. Federico Iannaccone6-0, Federico Iannaccone - odustajanjepobjedadetalj meča
15.09.20
kval.
vs. Mika Brunold6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
Switzerland M15 Caslano - zemlja
04.09.20
Četvrtfinale
vs. Sandro Ehrat5-7, 0-6 porazdetalj meča
03.09.20
2. kolo
vs. Sadio Doumbia3-6, 6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
02.09.20
1. kolo
vs. Enrico Dalla Valle7-62, 6-4 pobjedadetalj meča
01.09.20
kval.
vs. Lucas Catarina7-65, 6-2 pobjedadetalj meča
31.08.20
1. kolo kval.
vs. Robert Strombachs6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
All Lower - zemlja
07.07.20
1. kolo
vs. Antoine Bellier1-6, 2-6 porazdetalj meča
03.07.20
1. kolo
vs. Gian Luca Tanner6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
02.07.20
1. kolo
vs. Henry Von Der Schulenburg1-6, 7-5, 4-0, Henry Von Der Schulenburg - odustajanjepobjedadetalj meča
01.07.20
1. kolo
vs. Mischa Lanz6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Italy M25 Trento - dvorana
26.02.20
1. kolo
vs. Julian Ocleppo3-6, 5-3, - Remy Bertola - odustajanjeporazdetalj meča
25.02.20
kval.
vs. Leonardo Taddia6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Davide Ferrarolli7-65, 6-4 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
22.02.20
Četvrtfinale
vs. Thomas Laurent5-7, 2-6 porazdetalj meča
20.02.20
2. kolo
vs. Lucas Krainer6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
19.02.20
1. kolo
vs. Francesco Vilardo6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
17.02.20
kval.
vs. Sai Karteek Reddy Ganta6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Alberto Bronzetti6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Philip Sikman6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
15.02.20
Polufinale
vs. Joao Monteiro5-7, 3-6 porazdetalj meča
14.02.20
Četvrtfinale
vs. Filip Cristian Jianu7-5, 1-6, 6-4 pobjedadetalj meča
13.02.20
2. kolo
vs. Lisandru Rodriguez7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
12.02.20
1. kolo
vs. David Perez Sanz6-3, 3-6, 6-2 pobjedadetalj meča
10.02.20
2. kolo kval.
vs. Lukas Hellum Lilleengen7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
10.02.20
kval.
vs. Luca Castagnola6-2, 6-0 pobjedadetalj meča

Sheil Kotecha - Posljednji mečevi

Indonesia Davis Cup - tvrda
06.03.20
Rubber 1
vs. Christopher Rungkat1-6, 2-6 porazdetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Alec Beckley1-6, 0-6 porazdetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Abdella Nedim Mohammed4-6, 3-6 porazdetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Arvid Nordquist3-6, 1-6 porazdetalj meča
Spain M15 Telde - zemlja
26.11.19
1. kolo
vs. Kacper Zuk2-6, 0-6 porazdetalj meča
Spain M15 Castellon - zemlja
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Sergi Perez Contri1-6, 5-7 porazdetalj meča
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Carles Arteche Vaquer6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Spain M15 Nules - zemlja
28.10.19
2. kolo kval.
vs. Luca Sanchez2-6, 1-6 porazdetalj meča
27.10.19
1. kolo kval.
vs. Max Van Wijk6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Spain M15 Benicarlo - zemlja
21.10.19
2. kolo kval.
vs. Oriol Fillat Gimenez2-6, 3-6 porazdetalj meča
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Rafael Mazon-Hernandez1-6, 6-4, 10-6 pobjedadetalj meča
Spain Roja de - zemlja
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Rafael Mazon-Hernandez3-6, 2-6 porazdetalj meča
Spain M25 Seville - zemlja
09.09.19
2. kolo kval.
vs. Lawrence Bataljin3-6, 0-6 porazdetalj meča
Spain M25 Donostia - zemlja
26.08.19
kval.
vs. Georgii Kravchenko0-6, 1-6 porazdetalj meča
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Axel Herberg6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Spain M25 Santander - zemlja
20.08.19
kval.
vs. Carlos Sanchez Jover1-6, 3-6 porazdetalj meča
20.08.19
1. kolo kval.
vs. Anatoliy Petrenko6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Spain M15 Vigo - zemlja
14.08.19
1. kolo
vs. Yecong He5-7, 2-6 porazdetalj meča
13.08.19
kval.
vs. Bruno Pujol Navarro7-61, 6-3 pobjedadetalj meča
Spain M15 Xativa - zemlja
30.07.19
1. kolo
vs. Alejo Vilaro2-6, 3-6 porazdetalj meča
Spain M25 Denia - zemlja
23.07.19
kval.
vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza4-6, 6-75 porazdetalj meča
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Gabriel Diaz Freire7-62, 6-2 pobjedadetalj meča
Spain M25 Gandia - zemlja
18.07.19
2. kolo
vs. Remy Bertola1-6, 4-6 porazdetalj meča
17.07.19
1. kolo
vs. Aryan Goveas4-6, 7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
Spain M25 Getxo - zemlja
10.07.19
1. kolo
vs. Carlos Boluda-Purkiss2-6, 2-6 porazdetalj meča
09.07.19
kval.
vs. Georg Winkler2-6, 2-6 porazdetalj meča
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Pavel Kravchenko6-2, 7-60 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Tabarka - zemlja
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Lawrence Bataljin6-1, 5-7, 6-10 porazdetalj meča
Tunisia M15 Tabarka - zemlja
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Guido Ivan Justo6-2, 0-6, 5-10 porazdetalj meča
Uganda M15 Kampala - zemlja
22.05.19
1. kolo
vs. William Bushamuka1-6, 5-7 porazdetalj meča
<