MEČ
01.08.16 | 2. kolo kval. | Razvan Bobleaga | Ioan Dan Abrudan | 6-4, 6-711, 7-5 | Romania F11 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
22.08.98, 25 Godina
22.08.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
18.03.99, 25 Godina
18.03.99, 25 Godina
Razvan Bobleaga vs. Ioan Dan Abrudan - Međusobni mečevi
01.08.16 | 2. kolo kval. | Razvan Bobleaga | Ioan Dan Abrudan | 6-4, 6-711, 7-5 | detalj meča | Romania F11 | zemlja |
27.06.16 | 2. kolo kval. | Ioan Dan Abrudan | Razvan Bobleaga | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | Romania F8 | zemlja |
Razvan Bobleaga form & Ioan Dan Abrudan form
Razvan Bobleaga - Posljednji mečevi
Romania F12 - zemlja | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. George Iulian Dina | 3-6, - Razvan Bobleaga - odustajanje | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. George Iulian Dina | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Italy F8 - zemlja | ||||
14.04.18 2. kolo kval. | vs. Andrea Borroni | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Italy F7 - zemlja | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-77, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F48 - zemlja | ||||
20.12.17 1. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 1-6, 0-1, - Razvan Bobleaga - odustajanje | detalj meča | |
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Nikita Skibinskiy | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
18.12.17 kval. | vs. Valentin Vanta | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F47 - zemlja | ||||
13.12.17 1. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Edris Fetisleam | 6-3, 7-69 | detalj meča | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. James Allemby | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
Turkey F46 - zemlja | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 1-0, Luca George Tatomir - odustajanje | detalj meča | |
04.12.17 kval. | vs. Alexandru Vasile Manole | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Mihnea Bara | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Stefan Octavian Samoila | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.08.17 kval. | vs. Edris Fetisleam | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Dragos Constantin Ignat | 1-6, 6-1, 5-0, Dragos Constantin Ignat - odustajanje | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Jordi Llopart | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.08.17 kval. | vs. Alessio Giannuzzi | 6-2, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Cristian Alexandru Andreescu | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
31.07.17 kval. | vs. David Pata | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Romania F7 - zemlja | ||||
24.07.17 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Romania F5 - zemlja | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Petru Octavian Berdila | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.06.17 kval. | vs. Iulian Mihai Crisan Zara | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F4 - zemlja | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Madalin Ivan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Cezar Catalin Chicosu | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Ioan Dan Abrudan - Posljednji mečevi
M15 Santo - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Janicije Sasha Karic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Matteo Arnaldi | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Matei Adrian Georgescu | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Karan Lalchandani | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
18.08.19 1. kolo kval. | vs. Christian Didier Chin | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F13 - zemlja | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Jeremias Lima-Perez | 0-6, 1-3, - Ioan Dan Abrudan - odustajanje | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Vlad-Andreeas Dumitrescu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Artemon Apostu-Efremov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 1-6, 7-66 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Patrick Grigoriu | 3-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
16.09.17 2. kolo kval. | vs. Alexandre Muller | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
28.08.17 kval. | vs. Filip Duda | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Jiri Vachtl | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 6-2, Luca George Tatomir - odustajanje | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Radu Dimitrie Hristache Zgondea | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Franco David Aubone | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Iulian Mihai Crisan Zara | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F7 - zemlja | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Andrei-Stefan Breban | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Phillip-Arthur Karwasz | 6-1, Phillip-Arthur Karwasz - odustajanje | detalj meča | |
24.07.17 kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F5 - zemlja | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Dietrich Dernowski | 3-6, 1-3, - Ioan Dan Abrudan - odustajanje | detalj meča | |
Romania F4 - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Andrei Bogdan Jianu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Cristian Florentin Voinea | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F3 - zemlja | ||||
12.06.17 kval. | vs. Alexandru Danes | 4-6, 7-63, 5-7 | detalj meča |