MEČ
17.08.16 | 1. kolo | Razvan Bobleaga | Agustin Suarez Gonzalez | 3-6, 7-5, 6-1 | Romania F13 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Razvan Bobleaga | Agustin Suarez Gonzalez | |
1. servis % | 55/84 (65%) | 63/83 (76%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 38/55 (69%) | 36/63 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/29 (55%) | 9/20 (45%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 3/7 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/83 (46%) | 30/84 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 92/167 (55%) | 75/167 (45%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 4 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Romania
22.08.98, 25 Godina
22.08.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
13.04.93, 30 Godina
13.04.93, 30 Godina
Razvan Bobleaga vs. Agustin Suarez Gonzalez - Međusobni mečevi
17.08.16 | 1. kolo | Razvan Bobleaga | Agustin Suarez Gonzalez | 3-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | Romania F13 | zemlja |
Razvan Bobleaga form & Agustin Suarez Gonzalez form
Razvan Bobleaga - Posljednji mečevi
Romania F12 - zemlja | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. George Iulian Dina | 3-6, - Razvan Bobleaga - odustajanje | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. George Iulian Dina | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Italy F8 - zemlja | ||||
14.04.18 2. kolo kval. | vs. Andrea Borroni | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Italy F7 - zemlja | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-77, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F48 - zemlja | ||||
20.12.17 1. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 1-6, 0-1, - Razvan Bobleaga - odustajanje | detalj meča | |
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Nikita Skibinskiy | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
18.12.17 kval. | vs. Valentin Vanta | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F47 - zemlja | ||||
13.12.17 1. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Edris Fetisleam | 6-3, 7-69 | detalj meča | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. James Allemby | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
Turkey F46 - zemlja | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 1-0, Luca George Tatomir - odustajanje | detalj meča | |
04.12.17 kval. | vs. Alexandru Vasile Manole | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Mihnea Bara | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Stefan Octavian Samoila | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.08.17 kval. | vs. Edris Fetisleam | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Dragos Constantin Ignat | 1-6, 6-1, 5-0, Dragos Constantin Ignat - odustajanje | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Jordi Llopart | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.08.17 kval. | vs. Alessio Giannuzzi | 6-2, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Cristian Alexandru Andreescu | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
31.07.17 kval. | vs. David Pata | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Romania F7 - zemlja | ||||
24.07.17 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Romania F5 - zemlja | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Petru Octavian Berdila | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.06.17 kval. | vs. Iulian Mihai Crisan Zara | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F4 - zemlja | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Madalin Ivan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Cezar Catalin Chicosu | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Agustin Suarez Gonzalez - Posljednji mečevi
Argentina F12 - zemlja | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Federico Coria | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Tomas Rengel Sierra | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.12.17 kval. | vs. Tomas Farjat | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Chile F2 - zemlja | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Juan Carlos Saez | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Martin Facundo Carrizo | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Carlos Cuevas | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Chile F1 - zemlja | ||||
22.11.17 1. kolo | vs. Victor Nunez | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Argentina F9 - zemlja | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Tomas Gerini | 7-5, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Pablo Ignacio Moine | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.11.17 kval. | vs. Alexis Gurmendi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Marco Pairetti | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Argentina F8 - zemlja | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Enzo Do Porto | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
Bolivia F3 - zemlja | ||||
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Santiago Marcelino Solari | 4-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Felipe Santamaria | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Bolivia F2 - zemlja | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Santiago Arze | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Francisco Aranguren | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Nicolas Bianchi | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Argentina F7 - zemlja | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Marco Pairetti | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Argentina F6 - zemlja | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Mateo Nicolas Martinez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Argentina F5 - zemlja | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Nicolas Alberto Arreche | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Tomas Basail | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Agustin Adrian Madrid Rocca | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Argentina F4 - zemlja | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Mateo Berne | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Mateo Galdon | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
21.08.17 kval. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Argentina F3 - zemlja | ||||
19.06.17 kval. | vs. Alexandre Tsuchiya | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Santiago Pedro Franchini | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-2, 7-62 | detalj meča |