Izrael
28.03.03, 21 Godina
28.03.03, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
15.08.01, 22 Godina
15.08.01, 22 Godina
Raz Katz vs. Yair Sarouk - Međusobni mečevi
06.10.18 | 1. kolo kval. | Raz Katz | Yair Sarouk | 6-2, 6-3 | detalj meča | Israel F13 | tvrda |
Raz Katz form & Yair Sarouk form
Raz Katz - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
19.03.24 kval. | vs. David Quayle | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Daniel Shemesh | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 2-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Markus Malaszszak | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Matteo Liusso | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergio Mantoni | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Herzlia - tvrda | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Issei Okamura | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Yoav Levy | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 5-7, 6-0, 13-11 | detalj meča | |
M25 Roda - tvrda | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
27.06.23 kval. | vs. Aaron Cohen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Ori Baron | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Goor Adiv | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Max Benaim | 7-65, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Zury Cohen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.23 kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 2-6, 6-0, 10-4 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
25.04.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Ushakov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
21.03.23 kval. | vs. Kai Lemstra | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 0-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Koch | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
14.03.23 kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 4-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Peter Cervenak | 6-76, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Oryan Zohar | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča |
Yair Sarouk - Posljednji mečevi
M25 Herzlia - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
31.07.23 kval. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
27.06.23 kval. | vs. Emile Hudd | 1-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Duarte Vale | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Roi Ginat | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Sean Kamyshev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Ido Geva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 6-1, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Stylianos Christodoulou | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Sahar Simon | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Vladimir Bazilevskiy | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
26.10.22 2. kolo | vs. Louis Wessels | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo | vs. Raz Haviv | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Herzlia - tvrda | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Sean Kamyshev | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
M15 Kfar - tvrda | ||||
01.08.22 kval. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 2-5, - Yair Sarouk - odustajanje | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Amit Shahar | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
24.05.22 kval. | vs. Shohei Chikami | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 1-6, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
17.05.22 kval. | vs. Ren Nakamura | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 1-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Roy Leshem | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
10.11.21 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-2 | detalj meča |