MEČ
02.10.18 | 1. kolo | Raphael Baltensperger | Patrik Hartmeier | 6-3, 6-2 | Portugal F19 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Raphael Baltensperger | Patrik Hartmeier | |
1. servis % | 30/48 (63%) | 25/56 (45%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/30 (77%) | 16/25 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/18 (67%) | 11/31 (35%) |
Osvojene break-lopte | 4/10 (40%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/56 (52%) | 13/48 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/104 (62%) | 40/104 (38%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Raphael Baltensperger | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Raphael Baltensperger | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Raphael Baltensperger | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Raphael Baltensperger | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Raphael Baltensperger | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-1 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 15-40, 30-40 | ||
5-2 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Switzerland
04.01.97, 27 Godina
04.01.97, 27 Godina
Raphael Baltensperger vs. Patrik Hartmeier - Međusobni mečevi
28.09.20 | kval. | Raphael Baltensperger | Patrik Hartmeier | 6-3, 6-3 | detalj meča | M15 Forbach | tepih |
02.10.18 | 1. kolo | Raphael Baltensperger | Patrik Hartmeier | 6-3, 6-2 | detalj meča | Portugal F19 | tvrda |
Raphael Baltensperger form & Patrik Hartmeier form
Raphael Baltensperger - Posljednji mečevi
M25 Sion - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Edouard Aubert | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Klosters - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 5-7, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Niklas Koch | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Klosters - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Patrick Zahraj | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Genova - zemlja | ||||
15.06.21 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-72, 6-74 | detalj meča | |
M15 Poitiers - dvorana | ||||
15.03.21 kval. | vs. Cyril Vandermeersch | 4-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-73, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.02.21 kval. | vs. Hugo Pontico | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Quinta - tvrda | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Arthur Fery | 2-6, 1-1, - Raphael Baltensperger - odustajanje | detalj meča | |
03.11.20 kval. | vs. Daniel Little | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Poswiat | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Gastao Elias | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.10.20 kval. | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Tennyson Whiting | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.09.20 kval. | vs. Patrik Hartmeier | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Klosters - zemlja | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Dominic Stricker | 1-6, 7-5, 6-75 | detalj meča | |
15.09.20 kval. | vs. Gian Luca Tanner | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
M15 Caslano - zemlja | ||||
31.08.20 1. kolo kval. | vs. Davide Galoppini | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
05.07.20 1. kolo | vs. Johan Nikles | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.20 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
01.07.20 1. kolo | vs. Gian Gruenig | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Patrik Hartmeier - Posljednji mečevi
M25 Trimbach - tepih | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 1-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
09.03.21 kval. | vs. Luc Hoeijmans | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Edoardo Graziani | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
24.11.20 2. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 4-6, 6-1, 13-11 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Stuart Parker | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Ioannis Xilas | 1-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M15 Sarreguemines - tepih | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Milan Welte | 6-2, 6-73, 5-10 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
28.09.20 kval. | vs. Raphael Baltensperger | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Lucas Magnaudet | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Alessandro Coppini | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. David Martirosian | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Pajulahti - dvorana | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Horgen - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Jonas Schaer | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Schlieren - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Tobias Simon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Trier - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Niklas Schell | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
M15 Kramsach - zemlja | ||||
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.06.19 kval. | vs. Amadatus Admiraal | 6-1, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Igor Straatsma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Reggio - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Giacomo Dambrosi | 6-78, 6-73 | detalj meča | |
M15 Prague - zemlja | ||||
13.05.19 kval. | vs. Antonin Stepanek | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 1-6, 2-6 | detalj meča |