Ran Amar vs. Omer Yeshaya 26.08.2019

Ran Amar vs. Omer Yeshaya 26.08.2019 - M15 Kiryat Shmona - usporedba

MEČ

26.08.191. kolo kval.Ran Amar Omer Yeshaya 6-4, 6-3 Izrael M15 Kiryat tvrda

STATISTIKE MEČA

6-3

Ran Amar
Izrael
05.05.99, 20 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
15.05.99, 20 Godina







Omer Yeshaya
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Ran Amar vs. Omer Yeshaya - Međusobni mečevi

26.08.191. kolo kval.Ran AmarOmer Yeshaya6-4, 6-3 detalj mečaIzrael M15 Kiryat tvrda
30.10.171. kolo kval.Ran AmarOmer Yeshaya6-2, 7-64 detalj mečaIzrael Israel F15 tvrda
25.04.171. koloOmer YeshayaRan Amar2-6, 7-64, 6-1 detalj mečaIzrael Israel F4 tvrda

Ran Amar - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
04.09.19
1. kolo
vs. Takuto Niki0-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
28.08.19
1. kolo
vs. Yshai Oliel6-72, 6-4, 4-6 porazdetalj meča
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
26.08.19
kval.
vs. Dor Wertheimer6-4, 4-6, 10-7 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
21.08.19
1. kolo
vs. Francesco Vilardo4-6, 3-6 porazdetalj meča
20.08.19
kval.
vs. Dor Wertheimer6-4, 3-6, 12-10 pobjedadetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Guy Dagan6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
20.06.19
2. kolo
vs. Vladyslav Orlov2-6, 6-4, 1-6 porazdetalj meča
19.06.19
1. kolo
vs. Gleb Blekher6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
12.06.19
1. kolo
vs. Alexander Igoshin4-6, 6-1, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Nir Vodavoz1-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
14.10.18
kval.
vs. Emmanuel Luria6-2, 4-6, 4-6 porazdetalj meča
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Shadi Al Tori6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
09.10.18
1. kolo
vs. Guy Den Heijer3-6, 2-6 porazdetalj meča
08.10.18
kval.
vs. Dmitrii Baskov6-2, 3-6, 6-2 pobjedadetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Nir Vodavoz6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Yam Ziv6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
04.10.18
2. kolo
vs. Jordan Hasson2-6, 5-7 porazdetalj meča
01.10.18
kval.
vs. Jesse Ross3-6, 4-6 porazdetalj meča
01.10.18
1. kolo
vs. Jeremy Sonkin6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
20.06.18
2. kolo
vs. Alon Elia4-6, 0-1, - Ran Amar - odustajanjeporazdetalj meča
19.06.18
1. kolo
vs. Shahar Elbaz7-65, 6-4 pobjedadetalj meča
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Nikolay Kolobaev6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
18.06.18
kval.
vs. Luca Keist1-6, 2-6 porazdetalj meča
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Saar Rogovski6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria6-2, 3-6, 2-6 porazdetalj meča
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Shadi Al Tori6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Ilya Dembinsky6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
03.06.18
2. kolo kval.
vs. Dor Wertheimer1-6, 2-6 porazdetalj meča

Omer Yeshaya - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
03.09.19
kval.
vs. Gilad Tamar1-6, 4-6 porazdetalj meča
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Hiddleson6-4, 4-6, 10-4 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Ran Amar4-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Berk Ilkel2-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Yaron Guberman1-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Llewelyn Bevan4-6, 6-1, 8-10 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Gian Marco Ortenzi2-6, 4-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Adam Jones1-6, 3-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Romain Bauvy2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Joshua Luck3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Alec Deckers3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Ram Kapach3-6, 0-6 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Tuval Barak7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
01.10.18
kval.
vs. Joshua Luck2-6, 0-6 porazdetalj meča
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Ron Klain3-6, 6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Tyrone Barrett6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
26.06.18
1. kolo
vs. Vullnet Tashi0-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
19.06.18
1. kolo
vs. Fran Zvonimir Zgombic3-6, 6-71 porazdetalj meča
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Dan Rubin6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
18.06.18
kval.
vs. Ori Maior6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Scott Goldner6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Scott Duncan1-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Roi Ginat3-6, 5-7 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
09.05.18
1. kolo
vs. Lior Goldenberg6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar3-6, 3-6 porazdetalj meča
29.04.18
kval.
vs. Rudy Richter6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Yaron Guberman7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Shadi Al Tori6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
23.04.18
kval.
vs. Alexis Canter3-6, 5-7 porazdetalj meča
<