Izrael
05.05.99, 24 Godina
05.05.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
16.11.99, 24 Godina
16.11.99, 24 Godina
Ran Amar vs. Nir Vodavoz - Međusobni mečevi
26.03.19 | 1. kolo kval. | Nir Vodavoz | Ran Amar | 6-1, 6-2 | detalj meča | M15 Tel | tvrda |
07.10.18 | 2. kolo kval. | Ran Amar | Nir Vodavoz | 6-2, 6-2 | detalj meča | Israel F13 | tvrda |
21.03.16 | 1. kolo kval. | Nir Vodavoz | Ran Amar | 7-69, 6-4 | detalj meča | Israel F6 | tvrda |
Ran Amar form & Nir Vodavoz form
Ran Amar - Posljednji mečevi
M25 Netanya - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 6-4, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Daniel Cukierman | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
25.05.22 1. kolo | vs. Aaron Addison | 6-73, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
24.05.22 kval. | vs. Lior Goldenberg | 7-5, 3-1, Lior Goldenberg - odustajanje | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Zohar Yaniv | 6-4, 6-74, 16-14 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Ido Geva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Amit Vales | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Christophe Clement | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Ofek Amoyal | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.03.20 2. kolo kval. | vs. Ioannis Brokakis | 1-6, 5-6, - Ran Amar - odustajanje | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Marius Ruzgas | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
25.02.20 kval. | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
11.12.19 kval. | vs. Sean Hodkin | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, Alexandros Skorilas - odustajanje | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Amatiste | 0-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Delf Gohlke | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Winter Meagher | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Mile Matic | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 6-3, 4-6, 7-10 | detalj meča |
Nir Vodavoz - Posljednji mečevi
M15 Kfar - tvrda | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
21.06.22 kval. | vs. Rohan Mehra | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Oleg Stepanenko | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 4-6, 7-65, 11-9 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Varna - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Cosmin Ontica | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venci Ivanov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
03.09.19 kval. | vs. Preston Brown | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Amit Kakon | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. James Ibrahim | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - odustajanje | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kramsach - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Evzen Holis | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Telfs - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Andrea Picchione | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-3, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.03.19 kval. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Keivon Tabrizi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Austria F4 - zemlja | ||||
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 1-6 | detalj meča |