MEČ
19.10.15 | 1. kolo kval. | Ran Amar | Emmanuel Luria | 7-65, 4-6, 7-63 | Israel F14 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Izrael
05.05.99, 24 Godina
05.05.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
29.07.98, 25 Godina
29.07.98, 25 Godina
Ran Amar vs. Emmanuel Luria - Međusobni mečevi
14.10.18 | kval. | Emmanuel Luria | Ran Amar | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | Israel F14 | tvrda |
10.06.18 | 2. kolo kval. | Emmanuel Luria | Ran Amar | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | Israel F9 | tvrda |
07.12.15 | 1. kolo kval. | Emmanuel Luria | Ran Amar | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | Israel F18 | tvrda |
19.10.15 | 1. kolo kval. | Ran Amar | Emmanuel Luria | 7-65, 4-6, 7-63 | detalj meča | Israel F14 | tvrda |
Ran Amar form & Emmanuel Luria form
Ran Amar - Posljednji mečevi
M25 Netanya - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 6-4, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Daniel Cukierman | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
25.05.22 1. kolo | vs. Aaron Addison | 6-73, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
24.05.22 kval. | vs. Lior Goldenberg | 7-5, 3-1, Lior Goldenberg - odustajanje | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Zohar Yaniv | 6-4, 6-74, 16-14 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Ido Geva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Amit Vales | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Christophe Clement | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Ofek Amoyal | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.03.20 2. kolo kval. | vs. Ioannis Brokakis | 1-6, 5-6, - Ran Amar - odustajanje | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Marius Ruzgas | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
25.02.20 kval. | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
11.12.19 kval. | vs. Sean Hodkin | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, Alexandros Skorilas - odustajanje | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Amatiste | 0-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Delf Gohlke | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Winter Meagher | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Mile Matic | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 6-3, 4-6, 7-10 | detalj meča |
Emmanuel Luria - Posljednji mečevi
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Seth Seely | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Petr Hajek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Pretoria - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Johannesburg - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Riccardo Maiga | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Preston Brown | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Roi Ginat | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 4-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 1-6, 5-4, Sergis Kyratzis - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.19 kval. | vs. Elliott Farmer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Noah Prehn | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
26.03.19 kval. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-4, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
Greece F8 - tvrda | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Christian Braun | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-1 | detalj meča |