Izrael
28.01.97, 27 Godina
12460 $
28.01.97, 27 Godina
12460 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
23.04.00, 23 Godina
23.04.00, 23 Godina
Ram Kapach vs. Roy Ofer - Međusobni mečevi
20.03.17 | 1. kolo kval. | Ram Kapach | Roy Ofer | 6-0, 6-0 | detalj meča | Israel F2 | tvrda |
13.03.17 | 1. kolo kval. | Ram Kapach | Roy Ofer | 6-1, 6-2 | detalj meča | Israel F1 | tvrda |
Ram Kapach form & Roy Ofer form
Ram Kapach - Posljednji mečevi
Israel F14 - tvrda | ||||
15.10.18 1. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
14.10.18 kval. | vs. Alec Deckers | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Joshua Luck | 6-76, 0-2, - Ram Kapach - odustajanje | detalj meča | |
08.10.18 kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Noam Perets | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
05.10.18 Četvrtfinale | vs. Ben Patael | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.10.18 2. kolo | vs. Yannai Barkai | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.10.18 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Aron Hiltzik | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Conor Berg | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
19.06.18 1. kolo | vs. Tigre Hank | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Barnaby Smith | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Yannick Jankovits | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
04.06.18 kval. | vs. Nevo Gabriely | 6-3, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Mor Bulis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-3, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
25.10.17 2. kolo | vs. Winston Lin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.10.17 1. kolo | vs. Omer Touchmair | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
23.10.17 kval. | vs. Iftah Yavetz | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
19.10.17 Četvrtfinale | vs. Christopher Heyman | 0-6, - Ram Kapach - odustajanje | detalj meča | |
18.10.17 2. kolo | vs. Dekel Bar | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
17.10.17 1. kolo | vs. Guy Dagan | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.10.17 kval. | vs. Daniel Entelis | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Portugal F18 - tvrda | ||||
30.08.17 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 2-6, 2-4, - Ram Kapach - odustajanje | detalj meča |
Roy Ofer - Posljednji mečevi
Israel F3 - tvrda | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Itamar Lavie | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Ron Klain | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Georgia F2 - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Feda Bilic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Itamar Lavie | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Afik Harary | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 0-6, 3-6 | detalj meča |