Ram Kapach vs. Omer Yeshaya 08.10.2018

Ram Kapach vs. Omer Yeshaya 08.10.2018 - Israel F13 (Ashkelon) - usporedba

MEČ

08.10.18kval.Ram Kapach Omer Yeshaya 6-3, 6-0 Izrael Israel F13 tvrda

STATISTIKE MEČA

6-0

Ram Kapach
Izrael
28.01.97, 22 Godina






12460 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
15.05.99, 20 Godina







Omer Yeshaya
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Ram Kapach vs. Omer Yeshaya - Međusobni mečevi

08.10.18kval.Ram KapachOmer Yeshaya6-3, 6-0 detalj mečaIzrael Israel F13 tvrda
24.04.17kval.Omer YeshayaRam Kapach6-3, 6-4 detalj mečaIzrael Israel F4 tvrda

Ram Kapach - Posljednji mečevi

Izrael Israel F14 - tvrda
15.10.18
1. kolo
vs. Jakub Paul4-6, 6-3, 2-6 porazdetalj meča
14.10.18
kval.
vs. Alec Deckers6-3, 2-6, 4-6 porazdetalj meča
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Yam Ziv6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
09.10.18
1. kolo
vs. Joshua Luck6-76, 0-2, - Ram Kapach - odustajanjeporazdetalj meča
08.10.18
kval.
vs. Omer Yeshaya6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Noam Perets6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Yaron Guberman6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
05.10.18
Četvrtfinale
vs. Ben Patael0-6, 3-6 porazdetalj meča
04.10.18
2. kolo
vs. Yannai Barkai6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
02.10.18
1. kolo
vs. Peter Kobelt6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
27.06.18
1. kolo
vs. Aron Hiltzik3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
20.06.18
2. kolo
vs. Conor Berg3-6, 6-4, 3-6 porazdetalj meča
19.06.18
1. kolo
vs. Tigre Hank6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Barnaby Smith5-7, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
05.06.18
1. kolo
vs. Yannick Jankovits5-7, 1-6 porazdetalj meča
04.06.18
kval.
vs. Nevo Gabriely6-3, 5-7, 6-1 pobjedadetalj meča
03.06.18
2. kolo kval.
vs. Omer Touchmair6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
09.05.18
1. kolo
vs. Mor Bulis2-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Roee Benya6-3, 5-7, 5-7 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
25.10.17
2. kolo
vs. Winston Lin3-6, 2-6 porazdetalj meča
24.10.17
1. kolo
vs. Omer Touchmair6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
23.10.17
2. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
23.10.17
kval.
vs. Iftah Yavetz6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
19.10.17
Četvrtfinale
vs. Christopher Heyman0-6, - Ram Kapach - odustajanjeporazdetalj meča
18.10.17
2. kolo
vs. Dekel Bar6-2, 3-6, 6-4 pobjedadetalj meča
17.10.17
1. kolo
vs. Guy Dagan6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
16.10.17
2. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz4-6, 6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
16.10.17
kval.
vs. Daniel Entelis6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
16.10.17
1. kolo kval.
vs. Omer Touchmair6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Portugal Portugal F18 - tvrda
30.08.17
1. kolo
vs. Lloyd Harris2-6, 2-4, - Ram Kapach - odustajanjeporazdetalj meča

Omer Yeshaya - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
03.09.19
kval.
vs. Gilad Tamar1-6, 4-6 porazdetalj meča
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Hiddleson6-4, 4-6, 10-4 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Ran Amar4-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Berk Ilkel2-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Yaron Guberman1-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Llewelyn Bevan4-6, 6-1, 8-10 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Gian Marco Ortenzi2-6, 4-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Adam Jones1-6, 3-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Romain Bauvy2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Joshua Luck3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Alec Deckers3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Ram Kapach3-6, 0-6 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Tuval Barak7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
01.10.18
kval.
vs. Joshua Luck2-6, 0-6 porazdetalj meča
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Ron Klain3-6, 6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Tyrone Barrett6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
26.06.18
1. kolo
vs. Vullnet Tashi0-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
19.06.18
1. kolo
vs. Fran Zvonimir Zgombic3-6, 6-71 porazdetalj meča
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Dan Rubin6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
18.06.18
kval.
vs. Ori Maior6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Scott Goldner6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Scott Duncan1-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Roi Ginat3-6, 5-7 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
09.05.18
1. kolo
vs. Lior Goldenberg6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar3-6, 3-6 porazdetalj meča
29.04.18
kval.
vs. Rudy Richter6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Yaron Guberman7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
23.04.18
kval.
vs. Alexis Canter3-6, 5-7 porazdetalj meča
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Shadi Al Tori6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
<