MEČ
22.06.19 | Polufinale | Rafael Matos | Oscar Jose Gutierrez | 7-5, 6-1 | M15 Sao | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Rafael Matos | Oscar Jose Gutierrez | |
1. servis % | 45/65 (69%) | 42/62 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/45 (67%) | 22/42 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/20 (55%) | 6/20 (30%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 2/9 (22%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/62 (55%) | 24/65 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 75/127 (59%) | 52/127 (41%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 4 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Rafael Matos | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rafael Matos | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rafael Matos | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Rafael Matos | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Rafael Matos | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rafael Matos | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Rafael Matos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Rafael Matos | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rafael Matos | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rafael Matos | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Rafael Matos vs. Oscar Jose Gutierrez - Međusobni mečevi
19.07.19 | Četvrtfinale | Oscar Jose Gutierrez | Rafael Matos | 6-4, 6-3 | detalj meča | M25 Lima | zemlja |
22.06.19 | Polufinale | Rafael Matos | Oscar Jose Gutierrez | 7-5, 6-1 | detalj meča | M15 Sao | zemlja |
09.11.18 | Četvrtfinale | Rafael Matos | Oscar Jose Gutierrez | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | Brazil F8 | zemlja |
19.10.18 | Četvrtfinale | Rafael Matos | Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 7-62 | detalj meča | Brazil F5 | zemlja |
14.07.16 | 2. kolo | Rafael Matos | Oscar Jose Gutierrez | 7-5, 2-6, 6-3 | detalj meča | Brazil F3 | zemlja |
08.07.16 | Polufinale | Oscar Jose Gutierrez | Rafael Matos | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | Brazil F2 | zemlja |
16.09.13 | 2. kolo kval. | Rafael Matos | Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 6-1 | detalj meča | Brazil F8 | zemlja |
Rafael Matos form & Oscar Jose Gutierrez form
Rafael Matos - Posljednji mečevi
Marrakech - zemlja | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Marbella Challenger - zemlja | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-1, 6-79 | detalj meča | |
Rio De - tvrda | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 0-0, - Rafael Matos - odustajanje | detalj meča | |
14.12.21 1. kolo | vs. Wilson Leite | 6-4, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
13.12.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
13.12.21 kval. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
06.12.21 kval. | vs. Wilson Leite | 4-6, 1-2, - Rafael Matos - odustajanje | detalj meča | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 1-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - zemlja | ||||
22.11.21 kval. | vs. Luciano Darderi | 6-75, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
18.10.21 kval. | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Llanes | 6-0, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Santiago 3 - zemlja | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
11.10.21 kval. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 6-2, 3-3, Carlos Gomez-Herrera - odustajanje | detalj meča | |
Santiago 2 - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Tobias Simon | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Aix En - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Tallahassee Challenger - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Sekou Bangoura | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Pedro Sousa | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.03.21 kval. | vs. Joao Menezes | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Luis David Martinez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Concepcion Challenger - zemlja | ||||
15.02.21 kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Split Challenger - zemlja | ||||
26.09.20 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Oscar Jose Gutierrez - Posljednji mečevi
M25 Tarragona - zemlja | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Filip Duda | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Avdeev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Badalona - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 7-62, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Pino | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. David Puig Molina | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Alaa Trifi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Paul Woerner | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Kylian Collignon | 3-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Laurent Schroeder | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Benicarlo - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Anthony Genov | 6-75, 2-3, - Oscar Jose Gutierrez - odustajanje | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Iker Sevilla | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Mulhouse - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Sergi Fita Juan | 6-1, 6-1 | detalj meča |