MEČ
08.05.18 | 1. kolo | Rafael Matos | Gonzalo Villanueva | 6-2, 3-6, 6-3 | Brazil F3 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Rafael Matos | Gonzalo Villanueva | |
1. servis % | 48/72 (67%) | 55/93 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/48 (63%) | 29/55 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/24 (54%) | 20/38 (53%) |
Osvojene break-lopte | 6/18 (33%) | 4/10 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 44/93 (47%) | 29/72 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 87/165 (53%) | 78/165 (47%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Rafael Matos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
2-1 | Gonzalo Villanueva | |
0-0 | ||
2-2 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-40 | ||
3-2 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rafael Matos | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Rafael Matos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Rafael Matos | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Rafael Matos | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Rafael Matos | 1-4 | |
Rafael Matos | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-5 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rafael Matos | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Rafael Matos | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Rafael Matos | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rafael Matos | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Rafael Matos | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Rafael Matos vs. Gonzalo Villanueva - Međusobni mečevi
12.11.19 | 1. kolo | Gonzalo Villanueva | Rafael Matos | 7-63, 6-4 | detalj meča | Houston Challenger | tvrda |
04.11.19 | 1. kolo | Rafael Matos | Gonzalo Villanueva | 4-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | Montevideo Challenger | zemlja |
13.09.18 | Četvrtfinale | Gonzalo Villanueva | Rafael Matos | 6-2, 6-2 | detalj meča | Argentina F5 | zemlja |
08.05.18 | 1. kolo | Rafael Matos | Gonzalo Villanueva | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | Brazil F3 | zemlja |
06.05.18 | Finale | Rafael Matos | Gonzalo Villanueva | 6-1, 6-3 | detalj meča | Brazil F2 | zemlja |
Rafael Matos form & Gonzalo Villanueva form
Rafael Matos - Posljednji mečevi
Marrakech - zemlja | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Marbella Challenger - zemlja | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-1, 6-79 | detalj meča | |
Rio De - tvrda | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 0-0, - Rafael Matos - odustajanje | detalj meča | |
14.12.21 1. kolo | vs. Wilson Leite | 6-4, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
13.12.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
13.12.21 kval. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
06.12.21 kval. | vs. Wilson Leite | 4-6, 1-2, - Rafael Matos - odustajanje | detalj meča | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 1-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - zemlja | ||||
22.11.21 kval. | vs. Luciano Darderi | 6-75, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
18.10.21 kval. | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Llanes | 6-0, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Santiago 3 - zemlja | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
11.10.21 kval. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 6-2, 3-3, Carlos Gomez-Herrera - odustajanje | detalj meča | |
Santiago 2 - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Tobias Simon | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Aix En - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Tallahassee Challenger - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Sekou Bangoura | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Pedro Sousa | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.03.21 kval. | vs. Joao Menezes | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Luis David Martinez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Concepcion Challenger - zemlja | ||||
15.02.21 kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Split Challenger - zemlja | ||||
26.09.20 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Gonzalo Villanueva - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 6-70 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Alex Rybakov | 6-1, 4-6, Alex Rybakov - odustajanje | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-2, Marcelo Zormann - odustajanje | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 kval. | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Damien Wenger | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 5-7, 6-72 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Vito Antonio Darderi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Concepcion - zemlja | ||||
16.12.23 Finale | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.12.23 Polufinale | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Diego Fernandez Flores | 6-0, 7-68 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-3, 6-1 | detalj meča |