INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Radu Albot vs. Peter Gojowczyk - Međusobni mečevi
22.09.23 | 2. kolo | Radu Albot | Peter Gojowczyk | 6-4, 6-4 | detalj meča | St. Tropez | tvrda |
11.04.11 | Finale | Radu Albot | Peter Gojowczyk | 6-3, 6-2 | detalj meča | Turkey F13 | tvrda |
Radu Albot form & Peter Gojowczyk form
Radu Albot - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 7-65, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 6-70, 6-74 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Joris De Loore | 3-6, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Gijs Brouwer | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo | vs. Mark Lajal | 6-2, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
Delray Beach - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Frances Tiafoe | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Juncheng Shang | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.02.24 kval. | vs. Terence Atmane | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Dallas - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Denis Kudla | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Marco Cecchinato | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 7-64, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Nuno Borges | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Billy Harris | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-76, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Brest Challenger - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 6-72, 6-713 | detalj meča |
Peter Gojowczyk - Posljednji mečevi
Metz - dvorana | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Akira Santillan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Yanki Erel | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Orleans Challenger - dvorana | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 5-7, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
St. Tropez - tvrda | ||||
22.09.23 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Eliakim Coulibaly | 1-6, 6-4, 7-66 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
04.09.23 kval. | vs. Daniel Cox | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Vivien Cabos | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-3, 4-6, 6-79 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Christian Langmo | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 7-63, 7-62 | detalj meča | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrda | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Verona Challenger - zemlja | ||||
24.07.23 kval. | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
Trieste Challenger - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Emilien Voisin | 6-4, 3-0, Emilien Voisin - odustajanje | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
10.07.23 kval. | vs. Alex Barrena | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Karlsruhe Challenger - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Tim Handel | - Peter Gojowczyk - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Reymond | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Palmas del - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Tyler Challenger - tvrda | ||||
10.06.23 Polufinale | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Adam Neff | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča |