MEČ
12.07.19 | Četvrtfinale | Quentin Robert (1994) | Alafia Ayeni | 6-3, 6-3 | M25+H Ajaccio | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Quentin Robert (1994) | Alafia Ayeni | |
1. servis % | 37/55 (67%) | 29/46 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/37 (73%) | 14/29 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/18 (44%) | 5/17 (29%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/46 (59%) | 20/55 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 4 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Quentin Robert (1994) | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
0-1 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Quentin Robert (1994) | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Quentin Robert (1994) | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Quentin Robert (1994) | 4-2 | |
0-0, 15-0 | ||
5-2 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Quentin Robert (1994) | 5-3 | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Quentin Robert (1994) | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
1-1 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-1 | Alafia Ayeni | |
0-0, 30-15 | ||
Quentin Robert (1994) | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Quentin Robert (1994) | 5-2 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
5-3 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Quentin Robert (1994) vs. Alafia Ayeni - Međusobni mečevi
17.01.21 | 1. kolo kval. | Quentin Robert (1994) | Alafia Ayeni | 7-64, 6-3 | detalj meča | M15+H Bressuire | dvorana |
12.07.19 | Četvrtfinale | Quentin Robert (1994) | Alafia Ayeni | 6-3, 6-3 | detalj meča | M25+H Ajaccio | tvrda |
Quentin Robert (1994) form & Alafia Ayeni form
Quentin Robert (1994) - Posljednji mečevi
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Alexander Donski | 5-7, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Fabio Coelho | 0-5, - Quentin Robert (1994) - odustajanje | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Kenny de Schepper | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Max Andrews | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
02.03.21 1. kolo | vs. Michael Geerts | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Alexis Musialek | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15+H Bressuire - dvorana | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Valentin Lapalu | 3-2, - Quentin Robert (1994) - odustajanje | detalj meča | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
13.12.20 Finale | vs. Arthur Cazaux | 6-4, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
12.12.20 Polufinale | vs. Lamine Ouahab | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
11.12.20 Četvrtfinale | vs. Max Andrews | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.12.20 2. kolo | vs. Kuzey Cekirge | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
09.12.20 1. kolo | vs. Xavi Matas Ortega | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sarreguemines - tepih | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Arthur Cazaux | 7-64, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.20 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 0-6, 6-1, 6-75 | detalj meča | |
M25+H Rodez - dvorana | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Allan Deschamps | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.10.20 kval. | vs. Roy Smith | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
21.07.20 1. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.07.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.07.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.07.20 1. kolo | vs. Pierre Faivre | 7-5, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
06.07.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-4, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
05.07.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.07.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.07.20 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Alafia Ayeni - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Jaycer Lyeons | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Max Houkes | 1-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Bruno Fernandez | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Juan Martin Fumeaux | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. William Grant | 1-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-75, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Christian Langmo | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Weber | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
02.12.23 Četvrtfinale | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 3-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 East - dvorana | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Samir Banerjee | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maxwell Mckennon | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. David Saye | 7-62, 7-64 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 kval. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Collin Altamirano | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
Charlottesville Challenger - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ezekiel Clark | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 kval. | vs. Nicolas Mejia | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Torres | 5-7, 1-6 | detalj meča |