MEČ
27.05.13 | 2. kolo kval. | Przemyslaw Filipek | Tomas Papik | 6-3, 3-6, 6-3 | Czech Republic | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Poland
11.12.93, 30 Godina
11.12.93, 30 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Przemyslaw Filipek vs. Tomas Papik - Međusobni mečevi
27.05.13 | 2. kolo kval. | Przemyslaw Filipek | Tomas Papik | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | Czech Republic | zemlja |
Przemyslaw Filipek form & Tomas Papik form
Przemyslaw Filipek - Posljednji mečevi
Poland F4 - zemlja | ||||
23.06.14 1. kolo kval. | vs. Karol Dus | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Poland F3 - tvrda | ||||
16.06.14 1. kolo kval. | vs. Leon Schutt | 3-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
Poland F2 - zemlja | ||||
09.06.14 1. kolo kval. | vs. Dominik Nazaruk | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
09.06.14 2. kolo kval. | vs. Bogdan Dzudzewicz | 5-7, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Poland F1 - zemlja | ||||
02.06.14 2. kolo kval. | vs. Louis Donczyk | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
25.11.13 kval. | vs. Vaclav Safranek | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
25.11.13 1. kolo kval. | vs. David Pavlik | 7-67, 4-6, 7-64 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
18.11.13 1. kolo kval. | vs. Marek Jaloviec | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
18.11.13 kval. | vs. Ondrej Vaculik | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.11.13 1. kolo | vs. Michal Konecny | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Egypt F30 - zemlja | ||||
21.10.13 1. kolo | vs. Rafal Teurer | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.10.13 1. kolo kval. | vs. William Fountain | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.10.13 kval. | vs. Martin Arguello | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Egypt F29 - zemlja | ||||
14.10.13 1. kolo kval. | vs. Ahmed Nazir | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Poland F5 - zemlja | ||||
26.08.13 1. kolo | vs. Jakub Filipsky | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Poland F4 - zemlja | ||||
19.08.13 2. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 0-4, - Przemyslaw Filipek - odustajanje | detalj meča | |
Poland F3 - zemlja | ||||
12.08.13 1. kolo | vs. Andriej Kapas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Poland F2 - zemlja | ||||
05.08.13 1. kolo kval. | vs. Pawel Safuryn | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Poland F1 - tvrda | ||||
29.07.13 1. kolo kval. | vs. Piotr Dobrzynski | 2-1, Piotr Dobrzynski - odustajanje | detalj meča | |
29.07.13 kval. | vs. Piotr Stefaniak | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
29.07.13 1. kolo | vs. Marcin Chlebowski | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
29.07.13 2. kolo | vs. David Pel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
27.05.13 1. kolo kval. | vs. David Novotny | 1-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
27.05.13 2. kolo kval. | vs. Tomas Papik | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
27.05.13 kval. | vs. Marek Jaloviec | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Poland F6 - zemlja | ||||
15.08.11 1. kolo | vs. Adam Majchrowicz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Poland F5 - zemlja | ||||
08.08.11 1. kolo | vs. Massimo Capone | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Bytom Challenger - zemlja | ||||
14.06.10 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Agafonov | 3-6, 0-6 | detalj meča |
Tomas Papik - Posljednji mečevi
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 6-73, 4-10 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 5-7, 3-1, - Tomas Papik - odustajanje | detalj meča | |
M25 Klosters - zemlja | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Tobias Simon | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.06.21 kval. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Hendrik Jebens | 6-3, 7-69 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Mark Havlicek | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.05.21 kval. | vs. Jiri Jenicek | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Jan Stolin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Adam Pavlasek | 2-6, 7-68, 1-10 | detalj meča | |
M25 Meerbusch - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Christian Sigsgaard | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Marek Gengel | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Dylan Salton | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Muhammad Ragy | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
22.09.20 kval. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Milan Radojkovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.09.20 2. kolo kval. | vs. Mick Veldheer | 3-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 3-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 0-6, 0-1, - Tomas Papik - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.20 kval. | vs. Moerani Bouzige | 6-2, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. David Poljak | 1-6, 5-7 | detalj meča |