Preston Brown vs. Nir Vodavoz 03.09.2019

Preston Brown vs. Nir Vodavoz 03.09.2019 - M15 Sajur - usporedba

MEČ

03.09.19kval.Preston Brown Nir Vodavoz 7-5, 6-4 Izrael M15 Sajur tvrda

STATISTIKE MEČA

6-4

Preston Brown
USA
23.08.01, 19 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
16.11.99, 20 Godina







Nir Vodavoz
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Preston Brown vs. Nir Vodavoz - Međusobni mečevi

03.09.19kval.Preston BrownNir Vodavoz7-5, 6-4 detalj mečaIzrael M15 Sajur tvrda

Preston Brown - Posljednji mečevi

Qatar M15 Doha - tvrda
11.03.20
1. kolo
vs. Kris Krawcewicz5-7, 3-6 porazdetalj meča
10.03.20
kval.
vs. Freddie Ridout6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Daniel Damian6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
USA Delray Beach - tvrda
15.02.20
1. kolo kval.
vs. Emilio Gomez2-6, 0-6 porazdetalj meča
USA M25 Naples - zemlja
10.02.20
1. kolo kval.
vs. Dragos Constantin Ignat4-6, 0-6 porazdetalj meča
USA M25 Palm - zemlja
04.02.20
1. kolo kval.
vs. Guy Orly Iradukunda4-6, 3-6 porazdetalj meča
Mexico M15 Cancun - tvrda
13.01.20
2. kolo kval.
vs. Tyrone Barrett6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
13.01.20
kval.
vs. Rodrigo Banzer- porazdetalj meča
USA M15 Austin - tvrda
21.11.19
2. kolo
vs. Collin Altamirano2-6, 0-6 porazdetalj meča
21.11.19
1. kolo
vs. Quinn Vandecasteele6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
19.11.19
kval.
vs. Nathan Chavez6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
18.11.19
1. kolo kval.
vs. Luke Lawson6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Mexico M15 Cancun - tvrda
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Rafael Giotis6-1, 6-74, 4-10 porazdetalj meča
JAR M15 Pretoria - tvrda
02.10.19
1. kolo
vs. Raheel Manji5-7, 0-6 porazdetalj meča
JAR M15 Johannesburg - tvrda
24.09.19
1. kolo
vs. Terence Atmane5-7, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Sajur - tvrda
04.09.19
1. kolo
vs. Alexis Canter1-6, 5-7 porazdetalj meča
03.09.19
kval.
vs. Nir Vodavoz7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Ido Zonder6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
28.08.19
1. kolo
vs. Giorgio Ricca3-6, 2-6 porazdetalj meča
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Guy Dagan7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
26.08.19
kval.
vs. Emmanuel Luria6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
21.08.19
1. kolo
vs. Yair Sarouk4-6, 7-5, 4-6 porazdetalj meča
Ecuador M25 Portoviejo - zemlja
06.08.19
1. kolo
vs. Alan Postay6-73, 0-6 porazdetalj meča
USA Binghamton Challenger - tvrda
23.07.19
1. kolo
vs. Maxime Cressy3-6, 4-6 porazdetalj meča
Mexico M15 Cancun - tvrda
17.07.19
1. kolo
vs. Nicholas Alexander Reyes2-6, 4-6 porazdetalj meča
Mexico M15 Cancun - tvrda
25.06.19
1. kolo
vs. Benjamin Sigouin5-7, 0-6 porazdetalj meča
USA M15 Champaign - tvrda
03.06.19
1. kolo kval.
vs. Gui Gomes2-6, 2-6 porazdetalj meča
Mexico M15 Cancun - tvrda
28.05.19
kval.
vs. Alejandro Valencia6-3, 4-6, 3-10 porazdetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Philip Sikman6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Mexico M15 Cancun - tvrda
21.05.19
1. kolo kval.
vs. Errol Smith6-4, 1-6, 8-10 porazdetalj meča

Nir Vodavoz - Posljednji mečevi

Bulgaria M15 Varna - zemlja
11.09.19
1. kolo
vs. Cosmin Ontica3-6, 2-6 porazdetalj meča
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Venci Ivanov6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
09.09.19
kval.
vs. Benjamin Niv6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Sajur - tvrda
03.09.19
kval.
vs. Preston Brown5-7, 4-6 porazdetalj meča
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Amit Kakon6-3, 2-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Jesse Ross3-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
20.08.19
kval.
vs. James Ibrahim4-6, 4-6 porazdetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Gageav6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Georgia M15 Telavi - zemlja
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Timur Maulenov3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - odustajanjeporazdetalj meča
Georgia M15 Telavi - zemlja
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Beibit Zhukayev2-6, 3-6 porazdetalj meča
Austria M15 Kramsach - zemlja
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Evzen Holis4-6, 5-7 porazdetalj meča
Austria M15 Telfs - zemlja
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Petr Michnev4-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
18.06.19
kval.
vs. Andrea Picchione4-6, 4-6 porazdetalj meča
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Victor Gurevich6-3, 1-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
kval.
vs. Karlo Cubelic4-6, 2-6 porazdetalj meča
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Ran Amar6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi0-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Ran Amar2-6, 2-6 porazdetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Shadi Al Tori6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Jesse Ross3-6, 4-6 porazdetalj meča
Austria Austria F4 - zemlja
21.07.18
1. kolo kval.
vs. Kris Krawcewicz4-2, Kris Krawcewicz - odustajanjepobjedadetalj meča
21.07.18
2. kolo kval.
vs. Gorazd Srbljak1-6, 1-6 porazdetalj meča
Austria Austria F3 - zemlja
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Jonas Trinker5-7, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
27.06.18
1. kolo
vs. Stefan Seifert5-7, 0-6 porazdetalj meča
25.06.18
kval.
vs. Ido Zonder7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Tuval Barak6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Guy Dagan2-6, 6-2, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Uri Vodavoz4-6, 2-6 porazdetalj meča
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Ross Watson4-6, 6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
<