MEČ
19.11.18 | kval. | Plamen Milushev | Maurizio Speziali | 7-5, 6-3 | Turkey F37 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Plamen Milushev | Maurizio Speziali | |
1. servis % | 39/57 (68%) | 33/55 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/39 (69%) | 17/33 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/18 (56%) | 11/22 (50%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/55 (49%) | 20/57 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/112 (57%) | 48/112 (43%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Bulgaria
06.08.94, 29 Godina
12397 $
06.08.94, 29 Godina
12397 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
22.05.97, 26 Godina
22.05.97, 26 Godina
Plamen Milushev vs. Maurizio Speziali - Međusobni mečevi
19.11.18 | kval. | Plamen Milushev | Maurizio Speziali | 7-5, 6-3 | detalj meča | Turkey F37 | zemlja |
Plamen Milushev form & Maurizio Speziali form
Plamen Milushev - Posljednji mečevi
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Damien Wenger | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 3-6, 7-66, 7-5 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 6-4, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Maxwell Benson | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Dimitar Baychev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Andrea Meduri | 1-6, 7-68, 10-7 | detalj meča | |
24.09.23 2. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 4-6, 6-1, 10-3 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Pierre Yves Bailly | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
05.10.21 kval. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 6-2, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. George Tsivadze | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.09.21 kval. | vs. Samuil Konov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 3-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Hanwen Li | 4-6, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
08.06.21 kval. | vs. Viktor Jovic | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Kristijan Juhas | 6-4, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Niels Visker | Niels Visker - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.01.21 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.01.21 kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Plovdiv - zemlja | ||||
04.06.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 0-6, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
04.06.19 kval. | vs. Riccardo Maiga | 5-7, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Vasil Kirkov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo | vs. Dian Nedev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F38 - zemlja | ||||
26.11.18 kval. | vs. Maciej Rajski | 7-5, 3-6, 0-3, - Plamen Milushev - odustajanje | detalj meča |
Maurizio Speziali - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-3, 6-77, 6-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 4-6, 7-69, 10-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Nemanja Malesevic | 2-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Justin Eleveld | 6-2, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.01.20 kval. | vs. Osman Torski | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Kaan Cepel | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Hasan Uzakov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Piombino - tvrda | ||||
27.08.19 kval. | vs. Mattia Rossi | 6-2, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Davide Pozzi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
13.08.19 kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Appiano - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
05.08.19 kval. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Pontedera - zemlja | ||||
23.07.19 kval. | vs. Luigi Sorrentino | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Giorgio Portaluri | 6-3, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Gubbio - zemlja | ||||
16.07.19 kval. | vs. Alessandro Procopio | 6-4, 6-73, 6-10 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 7-5, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
M25 Casinalbo - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 6-4, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 7-610, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Carles Batlle | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.11.18 kval. | vs. Plamen Milushev | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F36 - zemlja | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Edward Hubner | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.11.18 kval. | vs. Gabriel Donev | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Bogdan Bajic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Stanley Payyappilly | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Tunisia F38 - tvrda | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Daniel De Jonge | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F31 - zemlja | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Filippo Speziali | 6-4, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Randjelovic | 6-1, 6-2 | detalj meča |