INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Piotr Matuszewski vs. Szymon Walkow - Međusobni mečevi
03.04.17 | kval. | Piotr Matuszewski | Szymon Walkow | 6-4, 6-4 | detalj meča | Egypt F12 | tvrda |
23.11.16 | 1. kolo | Piotr Matuszewski | Szymon Walkow | 7-62, 6-3 | detalj meča | Egypt F34 | tvrda |
06.10.16 | 2. kolo | Piotr Matuszewski | Szymon Walkow | 6-4, 6-4 | detalj meča | Egypt F27 | tvrda |
Piotr Matuszewski form & Szymon Walkow form
Piotr Matuszewski - Posljednji mečevi
Calgary Challenger - dvorana | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Zhe Li | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 7-65, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo | vs. Lorenzo Ferri | 3-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Split - zemlja | ||||
18.04.23 kval. | vs. Maj Premzl | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Kristian Tumbas Kajgo | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mirza Basic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Coquimbo 2 - zemlja | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Fermin Tenti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Rio De - zemlja | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
26.08.22 Četvrtfinale | vs. Valerio Aboian | 5-7, 0-1, - Piotr Matuszewski - odustajanje | detalj meča | |
25.08.22 2. kolo | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
23.08.22 1. kolo | vs. Filip Kolasinski | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Forli 3 - dvorana | ||||
06.12.21 kval. | vs. Savriyan Danilov | 2-4, - Piotr Matuszewski - odustajanje | detalj meča | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Grodzisk - zemlja | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Simon Sedliak | 2-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
02.08.21 kval. | vs. Dawid Taczala | 1-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
M25 Casinalbo - zemlja | ||||
05.07.21 kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-2, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Favero | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Hasan Ibrahim | 6-2, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Michal Novansky | 6-4, 1-6, 12-10 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Pavel Nejedly | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Simon Yitbarek | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.04.21 kval. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 6-73, 3-6 | detalj meča |
Szymon Walkow - Posljednji mečevi
Rennes Challenger - dvorana | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luca Giacomini | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Barletta Challenger - zemlja | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
04.10.21 kval. | vs. Mats Rosenkranz | 7-61, 6-75, 6-72 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Grzegorz Rudnicki | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.07.20 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.06.20 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-5, 3-6, 6-71 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
11.03.20 2. kolo | vs. Elias Ymer | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Mikhail Elgin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
16.09.19 kval. | vs. Jonathan Mridha | 6-4, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Sopot Challenger - zemlja | ||||
29.07.19 kval. | vs. Alexander Zhurbin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Peter Torebko | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
21.01.19 kval. | vs. Marek Gengel | 4-6, 7-65, 10-6 | detalj meča | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 7-65, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
16.11.18 Četvrtfinale | vs. Ondrej Krstev | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
15.11.18 2. kolo | vs. Luke Johnson | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.11.18 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 6-3, 5-3, Dominik Boehler - odustajanje | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
30.10.18 kval. | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
29.10.18 1. kolo kval. | vs. Milos Vukovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
15.10.18 kval. | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Christian Hirschmueller | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Charly Zick | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Tashkent Challenger - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Almaty Challenger - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Betov | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Poland F6 - zemlja | ||||
12.08.18 Finale | vs. Maciej Rajski | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
11.08.18 Polufinale | vs. Matias Franco Descotte | 6-75, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.08.18 Četvrtfinale | vs. Tyler Mercier | 6-4, 6-3 | detalj meča |