MEČ
21.09.20 | 1. kolo kval. | Piotr Matuszewski | Peter Samosi | 6-0, 6-0 | M25 Jablonec | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
30.11.98, 25 Godina
30.11.98, 25 Godina
Piotr Matuszewski vs. Peter Samosi - Međusobni mečevi
21.09.20 | 1. kolo kval. | Piotr Matuszewski | Peter Samosi | 6-0, 6-0 | detalj meča | M25 Jablonec | zemlja |
Piotr Matuszewski form & Peter Samosi form
Piotr Matuszewski - Posljednji mečevi
Calgary Challenger - dvorana | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Zhe Li | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 7-65, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo | vs. Lorenzo Ferri | 3-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Split - zemlja | ||||
18.04.23 kval. | vs. Maj Premzl | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Kristian Tumbas Kajgo | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mirza Basic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Coquimbo 2 - zemlja | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Fermin Tenti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Rio De - zemlja | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
26.08.22 Četvrtfinale | vs. Valerio Aboian | 5-7, 0-1, - Piotr Matuszewski - odustajanje | detalj meča | |
25.08.22 2. kolo | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
23.08.22 1. kolo | vs. Filip Kolasinski | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Forli 3 - dvorana | ||||
06.12.21 kval. | vs. Savriyan Danilov | 2-4, - Piotr Matuszewski - odustajanje | detalj meča | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Grodzisk - zemlja | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Simon Sedliak | 2-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
02.08.21 kval. | vs. Dawid Taczala | 1-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
M25 Casinalbo - zemlja | ||||
05.07.21 kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-2, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Favero | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Hasan Ibrahim | 6-2, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Michal Novansky | 6-4, 1-6, 12-10 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Pavel Nejedly | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Simon Yitbarek | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.04.21 kval. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 6-73, 3-6 | detalj meča |
Peter Samosi - Posljednji mečevi
M15 Constanta - zemlja | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Szabolcsveresmart - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Michal Matuszewski | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Florenta | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Csongor Hejjas | 7-65, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Lukas Velik | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Adam Palecek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Opatija - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Karlo Ban | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Lars Aregger | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Prostejov - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Grodzisk - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Simon Sedliak | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Jaimee Floyd Angele | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-712, 0-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sibenik - zemlja | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Aleksander Zdzuj | 6-73, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Luca Potenza | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Anwar Elkamony | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Jeremias Lima-Perez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Enrico Becuzzi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Jason Janis | 3-6, 6-2, 2-10 | detalj meča |