MEČ
05.02.20 | 1. kolo | Pietro Rondoni | Dragos Dima | 7-67, 6-4 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Pietro Rondoni | Dragos Dima | |
1. servis % | 56/84 (67%) | 63/93 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 36/56 (64%) | 39/63 (62%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/28 (61%) | 14/30 (47%) |
Osvojene break-lopte | 3/4 (75%) | 2/10 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/93 (43%) | 31/84 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 93/177 (53%) | 84/177 (47%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Pietro Rondoni | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Dragos Dima | |
0-0 | ||
Pietro Rondoni | 1-1 | |
2-1 | Dragos Dima | |
Pietro Rondoni | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Dragos Dima | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-4 | Dragos Dima | |
0-0 | ||
Pietro Rondoni | 3-5 | |
4-5 | Dragos Dima | |
Pietro Rondoni | 5-5 | |
6-5 | Dragos Dima | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Pietro Rondoni | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-6, 8-7 | ||
7-67 |
2 | ||
0-0 | Dragos Dima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Pietro Rondoni | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Dragos Dima | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Pietro Rondoni | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Dragos Dima | |
0-0 | ||
Pietro Rondoni | 3-2 | |
3-3 | Dragos Dima | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Pietro Rondoni | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Dragos Dima | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pietro Rondoni | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Pietro Rondoni vs. Dragos Dima - Međusobni mečevi
05.02.20 | 1. kolo | Pietro Rondoni | Dragos Dima | 7-67, 6-4 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Pietro Rondoni form & Dragos Dima form
Pietro Rondoni - Posljednji mečevi
M25 Sierre - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Lesa - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M25 Casinalbo - zemlja | ||||
05.07.21 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Bergamo - zemlja | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Jaimee Floyd Angele | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Genova - zemlja | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Mateus Alves | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Gaiba - trava | ||||
10.06.21 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Gonzalo Lama | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.06.21 2. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
01.06.21 1. kolo | vs. Jules Okala | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 0-3, - Pietro Rondoni - odustajanje | detalj meča | |
Biella 5 - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Meerbusch - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Milan Welte | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
13.04.21 kval. | vs. Yvo Panak | 6-74, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Maximilian Dietel | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Sascha Moeller | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
26.03.21 Četvrtfinale | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.21 2. kolo | vs. Timo Legout | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
24.03.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.21 1. kolo | vs. Admir Kalender | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
14.03.21 Finale | vs. Filip Misolic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.21 Polufinale | vs. Damien Wenger | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
12.03.21 Četvrtfinale | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 6-1, 3-0, Matteo Arnaldi - odustajanje | detalj meča | |
11.03.21 2. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.03.21 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.21 2. kolo kval. | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.02.21 kval. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 6-3, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča |
Dragos Dima - Posljednji mečevi
M25 Antalya - zemlja | ||||
08.11.22 kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-74, 7-10 | detalj meča | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Rik Muller | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.11.22 kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.10.22 Četvrtfinale | vs. Maxime Chazal | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
27.10.22 2. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.10.22 1. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
25.10.22 kval. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Razeghi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Luis Francisco | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Szabolcsveresmart - zemlja | ||||
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 0-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Antonin Bolardt | 7-5, 6-77, 7-61 | detalj meča | |
30.08.22 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.03.21 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.21 Polufinale | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.21 Četvrtfinale | vs. Vladimir Korolev | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
11.03.21 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.09.20 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
11.09.20 Četvrtfinale | vs. Timofey Skatov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.20 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 2-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
09.09.20 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.09.20 kval. | vs. Edris Fetisleam | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Alex Cosmin Pavel | 6-0, 7-5 | detalj meča |